У МЗС назвали два головні критерії для відновлення міжнародного авіасполучення

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Паспорти здоров'я у громадян вимагати не будуть.

Уряд розробив два головні критерії, які будуть братися до уваги під час відновлення міжнародних авіарейсів та авіасполучення з іншими державами. Перш за все, країни мають синхронно відкрити свої кордони і гарантувати безпечну поїздку громадянам. 

Про це розповів міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба в ефірі ТСН.19:30.

"У нас є два ключові критерії для оцінювання перспектив відновлення сполучення і подорожей. Перший критерій - готовність відповідних країн приймати українських туристів і українські рейси. Тому що, звісно, можна відкрити умовний рейс "Київ-Барселона", але він не полетить, якщо не буде зворотнього рейсу. Другий критерій - це умови пандемії і гарантії того, що до нас приїздять здорові люди, і що українці також їдуть в здорову країну", - розповів очільник МЗС.

Крім того, Дмитро Кулеба наголосив, що український уряд не розглядає можливості запровадження паспорта туриста. До слова, раніше Дмитро Кулеба також повідомляв, що наразі в Україні запровадження паспортів здоров'я для туристів не планується. В подорожувальників можуть просити довідку про негативний тест на коронавірус. 

Відео Кулеба розповів про перспективу відкриття кордонів і можливість подорожувати влітку

Європа оговтується, відкривається і не хоче вбити туристичний сезон. Куди і за яких умов українці зможуть поїхати-полетіти влітку – про це та інше запитала ТСН у міністра закордонних справ Дмитра Кулеби.  

Кулеба розповів про перспективу відкриття кордонів і можливість подорожувати влітку

Нагадаємо, міністр закордонних справ Дмитро Кулеба розповів, що попри запроваджені обмеження через пандемію коронавірусу, українці влітку зможуть поїхати у відпустку за кордон. Передусім, йдеться про відкриття Чорноморського напрямку, країн Близького Сходу та Європейського Союзу.

Залиште свій коментар

Вибір редакції