У МЗС підтвердили зараження українки коронавірусом в Італії

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Громадянку України помістили до лікарні.

У Міністерстві закордонних справ підтвердили, що серед інфікованих китайським коронавірусом COVID-2019 в Італії є громадянка України.

Про це 27 лютого у коментарі УНН сказав директор Департаменту консульської служби МЗС України Сергій Погорельцев.

Дипломат розповів, що зараз українка в інфекційному відділенні лікарні Котуньо в Неаполі, її стан не критичний. 

"У Неаполі два випадки підтверджено на інфекцію. Одна з двох - українка, 26 років, працює на півночі в Кремоні, приїхала на південь. Провідувала батьків в Чиленто у (провінції – ред.) Салерно, позитивний результат на коронавірус має бути остаточно підтверджений клінікою "Спаланцані" в Римі", - повідомив Погорельцев.

За його словами, родичів, яких відвідувала українка, помістили на карантин.

Нагадаємо, серед європейських країн найбільший спалах коронавірусу зафіксований в Італії. У зв'язку з цим, прем'єр-міністр Джузеппе Конте заявив про посилення заходів безпеки. Понад десять міст в північних провінціях тепер закрили на карантин. Близько 50 тис. місцевих жителів отримали припис від влади сидіти у домівках.

Школи, громадські площі і місця були закриті, а громадські заходи скасовані у всій Італії, оскільки влада бореться, аби стримати спалах. Так, наприклад, дочасно завершили всесвітньовідомий Венеціанський карнавал. Влада міста заявила про вжиття "кардинальних заходів щодо запобігання поширення інфекції".

Плейлист 109 відео Спалах коронавірусу в Європі

Всесвітня організація охорони здоров'я за підсумками екстреної наради оголосила спалах коронавірусу надзвичайною ситуацією міжнародного значення. Це стало опосередкованим визнанням того, що стримати поширення хвороби не вдається і вона з локальної проблеми набуває глобального масштабу. Серед європейських країн найбільший спалах коронавірусу виник в Італії.

Спалах коронавірусу в Європі

Залиште свій коментар

Вибір редакції