Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У МЗС Росії пояснили перебування російських військових в Криму два роки тому

Перебування російських військових в Україні пояснили угодою про Чорноморський флот

У міністерстві закордонних справ Російської Федерація заявляють, що наприкінці лютого 2014 року на території України знаходились російські військові "в дуже великій кількості". Про це повідомила представник МЗС Росії Марія Захарова, передає "Крим. Реалії"

Втім, за її словами, кількість військових не перевищувала тієї, яка зафіксована у Будапештському меморандумі. Згідно з цим документом, країни, які підписали меморандум, в тому числі і Росія, зобов'язані "утримуватися від загрози сили і застосування проти територіальної цілісності або політичної незалежності України, що ніякі їх озброєння ніколи не будуть застосовані проти України".

Втім, за словами Захарової, на території України мали право перебувати російські військові. Це передбачає угода щодо базування Чорноморського флоту в Криму.

"Згідно з цією угодою, яку було підписано з Україною, на території цієї країни могла знаходитися певна кількість збройних сил, військових людей", – сказала представниця російського МЗС і підкреслила, що "ніде не написано, що вони не повинні були висаджуватися".

Залиште свій коментар

Вибір редакції