Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У МЗС Росії заявили про спробу СБУ “завербувати” російського журналіста

Таку заяву зробила кореспондент видання "РИА Новости".

Російське видання "РИА Новости" заявило, що їхнього кореспондента Ірину Високович нібито намагалась завербувати Служба безпеки України.

А ось у заяві Департаменту інформації і друку МЗС Росії,  розміщеній на сайті відомства, додають, що 2 червня Служба безпеки України намагалася завербувати кореспондента "РИА Новости" в Литві Ірину Високович, яка прибула в Херсон, щоб висвітлювати судовий процес у справі керівника порталу "РИА Новости Украина" Кирила Вишинського, заарештованого за звинуваченням у державній зраді.

"У Ірини Високович українське громадянство, а також постійна посвідка на проживання в Литві, де вона і працює", - додають у виданні.

Зазначається, що зі слів Високович, 1 червня співробітники СБУ підійшли до неї біля входу до зали засідань суду, посадили в машину і відвезли у відділок Служби. Журналістка стверджує, що протягом декількох годин її допитували щодо професійної діяльності, і в підсумку спробували завербувати, змусивши підписати папір про готовність співпрацювати з СБУ і надавати інформацію про співробітників "РИА Новости".

Крім того, за словами кореспондента, жоден з правоохоронців, які з розмовляли, не представився, і лише один запропонував називати його Олексієм.

“Вимагаємо негайно звільнити Кирила Вишинського і зняти з нього всі звинувачення. Закликаємо профільні міжнародні структури і міжнародне співтовариство належним чином відреагувати на ситуацію з Іриною Високович”, – йдеться у заяві.

Залиште свій коментар

Вибір редакції