Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У МЗС розповіли, що потрібно робити ошуканим українським туристам

У відомстві закликають українців подавати колективні позови до суду на туроператорів.

У Міністерстві закордонних справ України закликали українських туристів, які застрягли в аеропортах інших країн через скасовані рейси, подавати колективні позови до суду на туроператорів.

Про це написав на своїй сторінці у Twitter державний секретар МЗС Андрій Заяць.

"Подавайте до суду! Лише перспектива повного відшкодування завданих збитків змусить усіх туроператорів виконувати свої контрактні зобов'язання перед туристами", - заявив він.

Заяць також зазначив на брифінгу, що туроператор має право подати регресний позов, якщо вважає, що провина лежить на іншому учаснику ринку. "Поки наші громадяни не почнуть подавати колективні позови, доти ліберальний ринок не запрацює", - підкреслив він, передає УНІАН.

За його словами, в результаті масових затримок рейсів постраждали щонайменше 1500 українських туристів.

Нагадаємо, протягом останніх кількох днів більше тисячі українських туристів застрягли в Тунісі, Грузії, Албанії. Усі вони мали вчасно повернутися додому літаками однієї авіакомпанії. Проте там заявили, що причиною затримок є невиплата коштів туристичним оператором. У вирішення цієї проблеми була змушена втрутитись держава, і згодом міністр інфраструктури Володимир Омелян прозвітував про повернення додому всіх українців, які застрягли в аеропортах інших країн.

ВідеоПроблемних туроператорів та авіаперевізників очікують перевірки

Авіа-гармидер у розпалі. Тисячі українських пасажирів досі у стані стресу. І хоч з Тунісу та Албанії повернулися всі, хто там застрягли ще попереднього тижня, - не всі вилетіли з України. Зокрема затримують рейси зі Львова до Барселони та Неаполя. А у столиці взагалі скасували два нічні вильоти до Туреччини. Про тисячі зіпсованих відпусток і долю проблемних авіаперевізників і туроператорів, за яких взялися українські урядовці, дізнавалася ТСН.

Проблемних туроператорів та авіаперевізників очікують перевірки

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції