Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У МЗС України розповіли про найчастіші відмови виїзду за кордон по безвізу

Найбільш поширеними чинники, які призводили до непропуску - суто технічні.

Нині 500 тисяч українців скористалися безвізом. Система працює нормально, кількість непропусків та неповернень незначна.

Про це розповів директор Департаменту консульської служби МЗС Сергій Погорельцев, - пише Укрінформ.

"На цей час безвізом успішно скористалися вже біля півмільйона громадян України. Система працює нормально. Кількість негараздів – непропуску, неповернення, перевищення терміну перебування невелика і не викликає жодних побоювань наших європейських партнерів", - сказав Погорельцев.

ВідеоУкраїна підписала безвіз з Антигуа і Барбудою

Вона відома своїми мальовничими курортами та неймовірними пляжами на Карибах. Україна підписала безвіз з Антигуа і Барбудою. Де розташована ця країна на мапі і чому важлива співпраця з цією державою для України – дивіться в сюжеті.

Україна підписала безвіз з Антигуа і Барбудою

За його словами, найбільш поширеними чинники, які призводили до непропуску - суто технічні. Це непідтвердження вказаної мети перебування, недостатнє фінансове покриття, перевищена норма дозволених днів перебування (90 днів зі 180), а також винесена раніше заборона на в’їзд якимось конкретним особам.

Нагадаємо, раніше стало відомо куди найчастіше їздять українці і хто приїжджає до нашої країни. Серед пріоритетних напрямків для поїздок громадян України - Польща, Угорщина, Словаччина та Росія. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції