У Нацгвардії пояснили, чому повільно будують фортифікації на межі з Придністров'ям

Місцева влада не хоче допомагати у зведенні споруд.

Облаштування фортифікаційних оборонних споруд на кордоні з Придністров'ям (Молдова) відбувається повільно, оскільки немає достатньої підтримки з боку місцевих адміністрацій у питанні надання будівельних матеріалів та інших засобів.

Про це повідомив заступник начальника штабу Північного територіального командування Національної гвардії підполковник Дмитро Цимбал на брифінгу в Києві, передає УНІАН.

Він зазначив, що на території України поблизу Придністров'я ведеться потужна пропаганда серед населення прикордонного регіону з метою дискредитації Національної гвардії, перешкоджанню облаштування державного кордону та недопущення створення інфраструктури з метою припинення незаконного перетину кордону та боротьби з незаконними формуваннями та диверсійними групами.

"Одним із пріоритетних завдань нашого угрупування є створення лінії фортифікаційних оборонних споруд в даному регіоні (на кордоні з Придністров'ям) для відбиття агресії з боку контингенту РФ, який дислокуються в невизнаній республіці. Такі роботи в даному регіоні проводяться, але повільно, тому що місцеві адміністрації не повністю виконують свої функції, згідно із законом України про оборону, щодо надання будівельних матеріалів та інших засобів для обладнання даних споруд", - сказав Цимбал.

Він додав, що районні держані адміністрації цього регіону, крім адміністрації міста Котовська, незважаючи на неодноразові звернення, не надавали допомоги Нацгвардії в облаштуванні місць виконання завдань, дислокації, ремонту техніки та обладнання приміщень для дислокації підрозділів. Всі ці заходи фінансувались Нацгвардією, прикордонниками, волонтерами та за рахунок небайдужих підприємців і місцевої самооборони.

ВідеоКиївські будівельники, які споруджували фортифікаційні споруди, залишилися без зарплати

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: