У Нацгвардії розповіли про несанкціоноване проникнення на їхній сайт

У Нацгвардії розповіли про несанкціоноване проникнення на їхній сайт

Фото: Wellcome Trust

Неправдиве повідомлення було оперативно зняте з сайта.

На сайті Нацгвардії з'явилося повідомлення про відправлення двох батальйонів Нацгвардії до Дніпропетровська, яке неодноразово спростовували у прес-службі НГУ.

Як повідомила у коментарі ТСН.ua начальник прес-служби Нацгвардії Світлана Павловська, таке повідомлення неправдиве, воно з'явилося у результаті "несанкціонованого проникнення" на їхній сайт.

"Дана інформація не відповідає дійсності. Хтось дуже хоче, щоб вона була в центрі уваги українських засобів масової інформації", - наголосила Павловська.

Також вона додала, що у Мережі з'явилися сторінки-двійники офіційного сайта Нацгвардії, які розповсюджують недостовірну інформацію. "В Інтернеті створюються ботові сторінки, що повторюють зовнішній вигляд сайту Нацгвардії, на яких ви могли бачити схожі заяви. Це все робиться для розпалювання вогнищ напруженості", - заявила Павловська.

Зауважимо, що зазначене вище повідомлення було оперативно зняте з сайта. Замість нього з'явилося чергове спростування.

На фото скріншот повідомлення з неправдивою інформацією

Наразі сайт Нацгвардії взагалі не працює. Павловська зауважила, що він закритий через такі спроби "несанкціоновано проникнути на сайт".

Раніше подібне повідомлення про відправлення нацгвардійців до Дніпропетровська з посиланням на начебто відповідний указ президента з'явилося у Twitter НГУ.

Тоді начальник прес-служби також спростувала таке повідомлення, зазначивши, що всі офіційні повідомлення щодо життєдіяльності Нацгвардії публікуються лише на офіційному сайті НГУ.

Нагадаємо, що це вже не перша історія з появою на сайті Нацгвардії неправдивої інформації. Так, після підписання других Мінських домовленостей у лютому цього року на сайті Нацгвардії з'явилося і зникло повідомлення нібито від імені Дмитра Яроша, де стверджувалося, що два "його батальйони" ведуть наступ під Дебальцевим.

Пізніше у групі "Інформаційний спротив" повідомили, що сайт Національної Гвардії України зламали хакери з Росії, які навіть припустилися помилки у заголовку новини, яка характерна під час перекладу з російської на українську мову у Google Translator.

Повʼязані теми:

Наступна публікація