Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У "Нафтогазі" поставили дві умови, за яких українці отримають безкоштовні лічильники для газу

Раніше таку вимогу поставив Кабмін.

"Нафтогаз" зможе забезпечити українців лічильниками для газу, якщо буде прямий контракт зі споживачами та затверджений фінансовий план.

Про це голова правління компанії Андрій Коболєв заявив під час брифінгу, трансляція якого відбувалась у Facebook.

Він зазначив, що кількість абонентів, які потребують таких лічильників – близько трьох мільйонів. За його словами, компанія підтримує прозорий облік споживання газу, проте у парі "облгаз-споживач" немає "Нафтогазу".

Коболєв зазначив, що "Нафтогазу" потрібен контракт зі споживачем. "Такий контракт може підписати наша газопостачальна компанія і це можна почати робити найближчим часом", - додав він.

Друга умова, за словами очільника "Нафтогазу", – на встановлення лічильників мають бути передбачені кошти. Фінансовий план має затвердити Кабмін, зазначивши джерело коштів. "Як тільки ці кошти будуть передбачені в нашому фінансовому плані, ми зможемо це зробити тим споживачам, які є або стануть клієнтами НАК "Нафтогаз" через нашу газопостачальну компанію", - підсумував Коболєв.

Раніше Кабінет міністрів знизив норму споживання газу для населення без лічильників за наявності газової плити та централізованого гарячого водопостачання з 9,8 куб. м до 3,29 куб. м на одну людину на місяць, тобто втричі.

ВідеоНові платіжки за газ: чому облгази підвищили тарифи і як платити менше

Майже 3,5 мільйони українців отримали платіжки за газ з підвищеними нормами споживання. В результаті, оплата зросла утричі. Міністр соціальної політики порадив не оплачувати газ за новими тарифами. Що такого заховали в нові розрахунки, що не витримав навіть міністр? Приголомшена і своїм чеком з'ясовувала журналістка ТСН.Тижня.

Нові платіжки за газ: чому облгази підвищили тарифи і як платити менше

Залиште свій коментар

Вибір редакції