Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У "Нафтогазі" призначили виконавчого директора з трансформації

Ватерландер має 30-річний досвід роботи в нафтогазовій галузі.

Отто Ватерландер призначений виконавчим директором з трансформації групи "Нафтогаз".

Про це повідомили у департаменті з комунікацій НАК "Нафтогаз України".

"До цього він працював у McKinsey & Company, де надавав послуги клієнтам з різних країн, чий бізнес пов’язаний з ринками нафти, газу та комунальних послуг", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, у "Нафтогазі" Отто Ватерландер відповідатиме за трансформаційні проекти групи, зокрема впровадження нової операційної моделі та дивізіональної структури управління, реалізацію крос-функціональних процесів та розробку баз даних процесів.

Окрім цього Ватерландер керуватиме та братиме участь в ініціативах розвитку, які спрямовані на зростання вартості компаній групи "Нафтогаз", підвищення ефективності бізнесу та цінності для акціонерів.

"Отто Ватерландер має 30-річний досвід роботи в різних сегментах нафтогазової галузі. Має великий досвід управління трансформацією, збільшення ефективності операційної та комерційної діяльності, а також розвитку бізнесу. Зарекомендував себе як фахівець з питань укладання та арбітражного супроводження довгострокових контрактів на ринку природного газу та СПГ. До приходу в "Нафтогаз" пан Ватерландер був старшим партнером у McKinsey & Company і брав участь в управлінні нафтогазовим напрямком на міжнародному рівні, а ще раніше - партнером з енергетичного напрямку в Booz & Company", - розповіли у компанії.

Нагадаємо, раніше у "Нафтогазі" призначили нового фінансового директора. Посаду також обійняв іноземець.

Залиште свій коментар

Вибір редакції