Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У "Нафтогазі" сказали, коли має бути рішення Гааги щодо відшкодування збитків за анексію Криму

Незабаром відбудеться слухання справи.

"Нафтогаз" очікує на рішення Міжнародного трибуналу в Гаазі щодо позову компанії до РФ через втрату активів у Криму в першому кварталі 2019 року.

Про це йдеться на сторінці компанії у Facebook.

Як зазначається, вже наступного тижня очікується слухання щодо юрисдикції та по суті. Під час цих слухань трибунал визначить, чи має "Нафтогаз" підстави позиватися за російсько-українською двосторонньою угодою про взаємний захист інвестицій і чи порушила Російська Федерація свої зобов’язання.

"Ухвалу щодо юрисдикції та по суті юристи очікують в першому кварталі 2019 року", - йдеться в заяві. У компанії пояснили, що якщо рішення буде на їхню користь, то трибунал перейде до визначення суми відшкодування збитків, а після оцінки буде кінцеве рішення.

"Тим часом перелік закордонного майна РФ поступово перетворюється на бестселер", - зазначили у кінці повідомлення.

Нагадаємо, Третейський суд у Гаазі постановив, що Росія має сплатити компенсацію низці українських інвесторів за анексію Криму. У цій справі йдеться про суму 159 млн доларів. Це рішення називають перемогою українських компаній, у яких Російська Федерація захопила активи в Криму. Воно стало першим в історії, за яким Росія змушена виплатити компенсацію внаслідок анексії.

ВідеоСуд в Гаазі постановив, що Росія має відшкодувати збитки українським інвесторам за анексію Криму

Сума відшкодування становить 159 мільйонів доларів. Це рішення називають перемогою українських компаній, у яких росіяни захопили активи під час окупації півострова. І це перша в історії ухвала, яка змушує Москву виплатити компенсацію за анексію.

Суд в Гаазі постановив, що Росія має відшкодувати збитки українським інвесторам за анексію Криму

Залиште свій коментар

Вибір редакції