У "Нафтогазі" відреагували на заяву Міненерго про можливу зміну керівництва компанії

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Виконавчий директор "Нафтогазу" підтримує проведення відкритого конкурсу

Виконавчий директор "Нафтогазу" Юрій Вітренко заявив, що підтримує ідею проведення відкритого конкурсу на обрання нового керівництва компанії, але впевнений, що до кінця року це зробити нереально.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook у відповідь на заяву міністра енергетики.

Вітренко зазначив, що "не бачить нічого погано у проведенні відкритого конкурсу" і наголосив, що його мають проводити політично незаангажовані люди.

"Я особисто нічого поганого не бачу в тому, щоб в перший раз за історію Нафтогазу професійні і політично незаангажовані люди провели конкурс за міжнародними стандартами і обрали керівника", - написав він та додав, що "конкурс - це справа не одного дня чи навіть тижня. До кінця року його навряд чи можна провести".

Ситуація навколо тристоронніх переговорів щодо транзиту, а зараз, фактично, вже і щодо арбітражу, є складною. Тому...

Опубліковано Юрієм Витренком Понеділок, 2 грудня 2019 р.

Нагадаємо, 2 грудня міністр енергетики та навколишнього середовища Олексій Оржель повідомив, що Міністерство енергетики вирішило змінити керівництво і наглядові ради стратегічних енергокомпаній. Відповідаючи на питання журналістів, Оржель підтвердив, що може йтися і про зміну керівників "Нафтогазу" і "Укренерго".

Відео Український "Нафтогаз" виграв процес, що розглядав скаргу російського "Газпрому"

Суд Швеції залишив у силі перше з трьох рішень Стокгольмського арбітражу. Ідеться про апеляцію на вердикт від травня 2017 року, в якому відхилено претензії росіян за положенням "бери або плати". Нинішнє рішення Апеляційного суду оскаржити не можна.  

Український "Нафтогаз" виграв процес, що розглядав скаргу російського "Газпрому"

Залиште свій коментар

Вибір редакції