"У нас локдаун останніх 30 років": Ольга Полякова заявила, що нікого не хвилює безробіття представників шоу-бізнесу

"У нас локдаун останніх 30 років": Ольга Полякова заявила, що нікого не хвилює безробіття представників шоу-бізнесу

Співачка наголосила: український музичний бізнес потерпає від карантинних обмежень.

Відома співачка Ольга Полякова розповіла, як на її думку коронавірус вплинув на український шоу-бізнес. Полякова вважає, що представники творчих професій під час пандемії нікому не потрібні.

Про це співачка Ольга Полякова розповіла в прямому ефірі ток-шоу "Право на владу" на телеканалі "1+1".

"Для музичного бізнесу страшні й карантин, і локдаун. І я навіть не знаю, що страшніше. Карантин уже у нас давно, ми вже до нього просто звикли. А повний локдаун ув нашому бізнесі теж вже давно: концертів у нас немає і не передбачаються. За цей час я просто зрозуміла, що ми нікому не потрібні. І порятунок країни..."Порятунок потопаючих справа рук самих потопаючих". Тому я, чесно кажучи, вже втомилася "шаблею махати". Пів року тому я говорила у вашій студії, що музичний бізнес дуже вразливий, що це не тільки зірки, а тисячі музикантів, артистів. Що до цієї музичної сфери потрібен особливий підхід. Але нас ніхто не чує, про нас ніхто не думає. І те, що у нас зовсім немає роботи і не буде в найближчий рік — це нікого не хвилює. Тому, чесно кажучи, я думаю про те, що у нас локдаун і карантин останні 30 років — політичний, економічний".

Попри це, співачка впевнена, що українці стійко витримають всі негаразди:

"Звісно, важко всім, але в українців є серйозний, потужний імунітет проти будь-яких потрясінь. Ми підприємливі, сильні, спритні — і ми виживемо".

Оля Полякова: "Музична індустрія нікому не потрібна"

Оля Полякова: "Музична індустрія нікому не потрібна"

Нагадаємо, в Україні знову можуть заборонити пасажирські йі залізничні перевезення: Аваков назвав умови. Крім того, Аваков сказав, що ситуація з коронавірусом у всій Україні однаково негативна. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація