Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"У нас масова вагітність": на Донеччині "Укрпошта" терміново шукає нових працівників

До ситуації і на підприємстві, і в уряді поставилися з добрим гумором.

Краматорське представництво "Укрпошти" терміново шукає операторів і сортувальників. Про це повідомляє Еспресо.

"У цех обробки пошти терміново потрібні оператори та сортувальники. У нас масова вагітність колег", - йдеться у повідомленні у соцмережах, котре супроводжується смайликами.

Укрпошта демонструє не лише добрі фінансові показники за підсумками першого кварталу 2019, але й рекордно виконує заклики до підвищення народжуваності Укрпошта - здатна дивувати

Опубліковано Volodymyr Omelyan Понеділок, 13 травня 2019 р.

Ситуацію прокоментував у своєму Facebook міністр інфраструктури України Володимир Омелян – він розгледів у ній виконання закликів до підвищення народжуваності та похвалив поштарів. "Укрпошта" демонструє не лише добрі фінансові показники за підсумками першого кварталу 2019, але й рекордно виконує заклики до підвищення народжуваності. "Укрпошта" - здатна дивувати", - зауважив глава Мінінфраструктури, також доповнивши свої слова смайлами.

ВідеоВ’язниця за похід у туалет: вагітну американку можуть покарати за порушення громадського порядку

У Північній Кароліні американку судитимуть за те, що вона дозволила дитині сходити в туалет на заправці. Таку ситуацію сама жінка пояснила безвихіддю і збігом обставин. Брук Джонс їхала вдвох із сином а авто, аж ось хлопчику “припекло” у туалет. Що сталося далі - дивіться в сюжеті.  

В’язниця за похід у туалет: вагітну американку можуть покарати за порушення громадського порядку

Залиште свій коментар

Вибір редакції