У "Нашій Україні" бачать майбутнє без Ющенка

Голова фракції НУ-НС вважає, що в усіх проблемах політичної сили "Наша Україна" винен президент, необхідне обрання нового лідера партії.

Голова фракції НУ-НС Микола Мартиненко заявив, що бачить майбутнє партії "Народний союз Наша Україна" "без Віктора Ющенко".

Про це він сказав в ефірі 5 каналу.

"Я майбутнє партії бачу без Віктора Ющенко. Треба партійному загалу дати можливість визначитись хто буде лідером, куди йти, яким чином йти, які ідеї сповідувати", - заявив Мартиненко.

Коментуючи ситуацію, яка склалася в партії з виплатою зарплат працівникам, він зазначив: "Я можу сказати для членів київської партійної організації, що у нас все в порядку. В нас проблем немає, є офіс, є світло, працюють люди. Всі інші питання, їх треба адресувати Віктору Андрійовичу".

"В даній ситуації ми чекаємо тільки наступного з'їзду...він повинен відбутися наприкінці березня, і в кінці кінців почути від голови партії, куди ми йдемо і що ми будемо робити надалі", - сказав Мартиненко.

"Дійсно, той хаос, який відбувається у центральному апараті: в нас немає ні нарад, в нас немає ніякого зв’язку з центральним апаратом партійним...я підтверджую ці факти", - заявив голова фракції.

Раніше голова парламентської фракції НУ-НС Микола Мартиненко вважає, що президент Віктор Ющенко повинен вийти з партії "Народний Союз Наша Україна".

Нагадаємо, член політради партії підкреслив, що на сьогодні практично всі структури партії "Наша Україна - Народна самооборона" припинили роботу. За словами джерела, в центральному офісі партії не працюють прес-служба та аналітичний відділ, на сьогодні в них немає жодного співробітника.

В партійних офісах працює лише охорона та кілька людей в юридичному та організаційному (регіональному) відділах.

Нагадаємо, 3 березня, у центральному офісі партії "Народний союз Наша Україна" було відключено електроенергію та опалення.

Читайте також:

Джерело: "Наша Україна" припинила своє існування

Центральний офіс НСНУ залишився без світла та опалення

БЮТ закликає Ющенка вчинити "акт доброї волі" і піти у відставку

"Наша Україна" втратила ще одного депутата

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: