У наступну Раду потраплять комуністи і Тягнибок

Соціологічне опитування свідчить, у ВР наступного скликання потраплять шість партій. Місце Народної партії Литвина займе "Свобода" Тягнибока.

Партія регіонів, партії "Батьківщина", "Фронт змін", "Сильна Україна", Комуністична партія і Всеукраїнське об'єднання "Свобода" проходять у Верховну раду.

Про це свідчать результати опитування, проведеного центром соціальних і політичних досліджень "Соціс".

Респондентів попросили відповісти, за яку політичну силу вони б проголосували, якби парламентські вибори відбулися найближчим часом.

При цьому 16,2% опитаних проголосували б за ПР, 11,9% - "Батьківщину", 6,9% - "Фронт змін", 5% - "Сильну Україну", 3,4% - КПУ, 3,3% - "Свободу".

Крім цього, 2,8% респондентів підтримали б партію "УДАР (Український демократичний альянс за реформи) Віталія Кличка", по 0,6% - Блок "Наша Україна" у разі його створення й Народну партію.

Також 1,9% опитаних відповіли, що підтримають іншу партію або блок, 16,8% - не підтримали б жодну з партій, 13,6% - не брали б участі у виборах, 17,1% - утруднилися або відмовилися відповісти на запитання й не знають, за кого б голосували.

При цьому, відповідно до опитування готових взяти участь у виборах респондентів, у парламент проходять 7 політичних сил: ПР (23,3%), "Батьківщина" (17,2%), "Фронт змін"(10%), "Сильна Україна" (7,2%), КПУ (4,9%), "Свобода" (4,8%) і "УДАР" (4 %).

Також 24,3% опитаних не підтримали б жодну з партій.

Опитування проводилося 5-16 травня, у його рамках соціологи опитали 2 004 респондентів віком від 18 років.

Статистичну похибку не зазначено.

Нагадаємо, відповідно до опитування, проведеного на початку квітня Київським міжнародним інститутом соціології, у Раду проходили ПР (13,9%), БЮТ (10,6%), "Фронт змін" (7,1%), КПУ (3,2%) і "УДАР (3,1%).

Читайте також:

Колишні спонсори БЮТ підуть на вибори за списками Партії регіонів

Литвин і Вітренко покинуть свої партії заради виборів

Новий закон про вибори вкраде половину голосів українців

Рейтинг Януковича обвалився: лише кожен п’ятий готовий за нього голосувати

Експерт: Україні загрожують теракти у разі фальсифікації виборів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: