У небі над Миколаєвом ледве не зіткнулися два літаки

Причиною інциденту стала неналежна організація польотів і короткочасний збій в роботі засобів управління польотами.

Два літаки-штурмовики Су-25 ледь не зіткнулися в небі на висоті 145 метрів над житловими будинками в центрі Миколаєва.

Інцидент трапився 11 лютого, однак про подію стало відомо лише тиждень по тому.

З метою встановлення причин цієї події 23 лютого в облдержадміністрації відбулася нарада за участю представників Миколаївського військового гарнізону, військової прокуратури Миколаївського гарнізону, військової служби правопорядку, командування військової частини і відповідних служб Миколаївської ОДА.

Під час наради уточнювалися завдання з проведення розслідування цього випадку.

За наслідками розслідування, проведеного повітряним командуванням «Південь» (м. Одеса) і військовою прокуратурою Миколаївського гарнізону, встановлено, що 11 лютого у військовій частині А-4465 внаслідок неналежної організації польотів і короткочасного збою в роботі засобів управління польотами під час виконання польотного завдання в зоні аеродрому «Кульбакіно» два літаки відхилилися від затвердженого польотного маршруту на 8 км.

За підсумками перевірки, військова прокуратура Миколаївського гарнізону відмовила в порушенні кримінальної справи через відсутність у даному випадку складу злочину. Наказом командира військової частини А-4465 винні притягнуті до дисциплінарної відповідальності.

З метою недопущення подібного надалі у військовій частині заплановані і проводяться заходи щодо усунення недоліків, виявлених під час розслідування.

У ГУ МНС в Миколаївської області повідомили, що даний інцидент не розглядається як надзвичайний випадок, оскільки потерпілих нема і жодних скарг не поступало.

Читайте також:

Українські двигуни в іркутській трагедії не винні

В авіакатастрофі в Єгипті загинули двоє українців

Показник смертності при авіакатастрофах знизився на 56%

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: