У небі над Україною вперше за останній рік пролетів російський літак

У небі над Україною вперше за останній рік пролетів російський літак

Фото: Ural Airlines / Facebook

Пасажирське судно пролетіло над вільною та окупованою частинами Донбасу.

У п'ятницю, 10 липня, над територією України пролетів російський пасажирський літак рейсу SVR346. Це попри те, що польоти для суден РФ над територією України перебувають під забороною останні кілька років - через взаємні санкції як наслідок війни на Донбасі та анексії Росією Криму.

Пасажирський літак "Уральських авіаліній" вилетів 10 липня о 13:29 за московським часом із Анапи до Санкт-Петербурга. Зазвичай судно летить територією РФ поблизу кордону з Україною. Проте цього разу, як свідчать дані flightaware.com, майже на початку польоту літак чомусь повернув назад, потім взяв курс праворуч (в інший бік від пункту призначення), потім розвернувся в інший бік, залетів у повітряний простір України на вільну територію Донбасу, а далі вже над окупованими територіями направився до Санкт-Петербурга.

Рейс 10 липня 2020 року / Фото: flightaware.com

Мапи попередніх польотів свідчать, що літак постійно оминав територію України. Що сталося цього разу, чи були якісь аварійні ситуації - невідомо, офіційних повідомлень ні від російської, ні від української сторони немає.

Рейс 9 липня 2020 року / Фото: flightaware.com

Нагадаємо, востаннє російський літак пролітав через повітряний простір України 7 серпня 2019 року. Тоді Київ дозволив літаку з італійського Барі до Москви пролетіти 26 хвилин над Львівською областю, щоб уникнути аварійної ситуації через небезпеку грозової активності.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
32к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація