У немовляти депутатки Скороход підтвердили коронавірус: жінку і дитину шпиталізували

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Діагноз COVID-19 лабораторно підтверджений в обох.

До інфекційної столичної лікарні із діагнозом коронавірус потрапило немовля депутатки Ганни Скороход. У дитини і жінки аналізи підтвердили COVID-19.

Про це народна депутатка розповіла в ефірі ТСН.19:30.

Скороход каже, що стан дитини стабільний. “COVID-19 підтверджений у нас обох. Сьогодні здали додаткові аналізи”,- розповіла депутатка.

За словами Скороход, у неї знову піднялася температура. “Продовжує підніматися. Все повторюється, як було з самого початку: ломота в тілі, слабкість.

Відео Немовля депутатки Ганни Скороход потрапило до інфекційної лікарні з діагнозом коронавірус

До інфекційної столичної лікарні з діагнозом коронавірус потрапило немовля депутатки Ганни Скороход. Сама народна обраниця про те, що захворіла, дізналася ще наприкінці березня. На днях повторний тест підтвердив коронавірус. Більше про коронавірус в Україні  

Немовля депутатки Ганни Скороход потрапило до інфекційної лікарні з діагнозом коронавірус

Як повідомлялося, Ганна Скороход про інфікування повідомила 28 березня. Слід зауважити, що нове коронавірусне захворювання COVID-19 станом на 6 квітня виявили у щонайменше восьми парламентарів. Двоє із них вже вилікувалися від коронавірусу.

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста.

За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 3 квітня карантин посилили: ввели обов’язкову 14-денну обсервацію для осіб, які прибувають з-за кордону, заборонили пересуватися вулицями більш ніж двом особам, крім випадків супроводу дітей.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції