У нічному клубі "Беркут" затримував жінок без розбору як "повій"

Під час операції із затримання "повій" столична міліція хапала усіх без розбору жінок, які були в нічному клубі чи поряд з ним.

Масштабна операція київської міліції із затримання повій у нічному клубі River Palace обернулася гучним скандалом. Виявилося, що тільки 25 із 83 заарештованих були путанами.

За словами самих дівчат, що бійці "Беркута" хапали у клубі усіх жінок без розбору. "До нас на канал почали дзвонити "повії" та їх матері, оскільки міліція затримала взагалі всіх дівчат, що були в клубі і поряд з ним!" – підтвердив телеведучий Костянтин Стогній.

"Ми шоковані, міліція хапала не тільки юних дівчат, але і зрілих жінок. У багатьох дівчат немає звички носити з собою паспорт в нічний клуб", - розповіла співробітниця River Palace Ганна.

Менеджери нічного клубу додали, що міліція затримувала всіх, незважаючи на документи: "Намагалися навіть забрати співробітницю клубу. Судитися з міліцією не збираємося, не бачимо перспективи".

Як повідомив керівник прес-служби столичної міліції Володимир Поліщук, у відділенні МВС з'ясували, що 25 із затриманих займалися проституцією і перебували на обліку. Щодо них були складені адміністративні протоколи.

"Інші до нас до цього ще не потрапляли. Ми їх запросили в автобуси, потім в управлінні допитали і відпустили. Міліція нічого незаконного не зробила", - підкреслив він.

Читайте також:

83 повії ледь не скалічили загін "Беркута"

Туристи з усього світу їдуть в Україну за дешевим сексом

В Україні будуть саджати на 3 роки за секс із повіями

Луценка оштрафували на 5 тисяч за звинувачення в проституції

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: