Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Нікополі діти зазнали важких травм від петарди, котру знайшли на смітнику

Лікарі кажуть, що хлопчикам іще пощастило, бо могло бути значно гірше.

Двоє школярів постраждали від вибуху петарди в Нікополі на Дніпропетровщині. У хлопців віком 9 та 15 років обпечені руки і поранення обличчя, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Підлітки розповіли, що знайшли петарду коло смітника та спробували підпалити, щоби перевірити, чи вона спрацює. Вибух був такої сили, що старшому хлопцеві обпекло руки і поранило обличчя, а в молодшого ще й уражені очі. Зараз лікарі борються за його зір.

Медики кажуть, що хлопцям дуже пощастило, що вони не зазнали тяжчих травм. "Опік обличчя, опік обох китицей, але, на щастя, опік поверхневий, життю не загрожує. Але у другого хлопця, який госпіталізований до лікарні Мечникова, там уражене ще обличчя й уражені очі", - розповів лікар-амбустіолог Ігор Фарафонов.

ВідеоВ Нікополі двоє підлітків постраждали від вибуху петарди

Хлопці розповіли, що знайшли петарду з ґонтом коло смітника. Спробували підпалити, щоби перевірити, чи спрацює. Вибух був такої сили, що старшому хлопцеві обпекло руки, а частками петарди поранило обличчя. У молодшого - ще й уражені очі, зараз лікарі борються за його зір.

В Нікополі двоє підлітків постраждали від вибуху петарди

Залиште свій коментар

Вибір редакції