Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Німеччині затримали чиновниць за "омолодження" машин для ввезення в Україну

Корупційна схема була вигідна автодилерам з обох країн.

У Німеччині викрили злочинну схему "омолодження" вживаних автомобілів, які згодом ввозилися на територію України. За підозрою у вчиненні фальшування реєстраційних документів затримано трьох посадових осіб, повідомляє DW.

Нелегальну діяльність викрила прокуратура міста Галле в провінції Саксонія-Ангальт у східній частині ФРН. Під підозру потрапили три працівниці відомства, що відповідальне за реєстрацію автомобілів. Вони за гроші підробляли інформацію про рік випуску машин, аби ті потрапляли під вигідні для ділків параметри. Автодилери, що прагнули позбутися старих непривабливих автівок, "заохочували" цих посадових осіб для змін у документах, після авто із новим "свідоцтвом про народження" вирушало на український кордон і ввозилося за низьким акцизом.

ВідеоУ Кривому Розі заарештували автодилерів на хабарі в 20 тисяч доларів

На сьогодні виявлено щонайменше 82 таких машини. Затриманим загрожує покарання строком від шести місяців до п'яти років позбавлення волі.

Цьогоріч стало відомо, що імпортне мито на вживані автомобілі, вироблені в Канаді, становитиме 0%, незалежно від країни, з якої ввозиться машина до України. Нововведення запрацює з серпня 2017 року. Про це повідомив генеральний директор Всеукраїнської Асоціації автомобільних імпортерів і дилерів Олег Назаренко.

Залиште свій коментар

Вибір редакції