У Німеччині заявили, що головування в ОБСЄ Україні віддали "незрозуміло за що"

У Бундестагу заявили, що головування в ОБСЄ вирішено віддати Україні незрозуміло за що. У країні регрес в галузі свободи преси, набирає обертів цензура, а журналісти змушені рахуватися з політичним або навіть з фізичним тиском.

Депутат Бундестагу від фракції "Союз 90/Зелені" Віола фон Крамон розкритикувала рішення довірити Україні головування в Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ).

"Головування вирішено віддати Україну, але незрозуміло за що. У нинішній політичній ситуації, коли є регрес в галузі свободи преси, коли набирає обертів цензура, коли журналісти не мають достатньої інформації, змушені рахуватися з політичним або навіть з фізичним тиском? На мою думку, це означає недостатньо серйозне ставлення до критеріїв і нормам ОБСЄ", - заявила Віола фон Крамон.

На думку німецького депутата, в даному випадку повторилася ситуація з Казахстаном: "Йому дали головування в ОБСЄ, сподіваючись, що після цього країна почне здійснювати перетворення. Але сталося якраз навпаки. Я побоююся, що в Україну буде так само".

"Подібне рішення, в умовах коли преса переслідується, сприймається, як винагороду за правильну політику, а необхідність здійснювати справжні реформи і прогрес, досягнутий після помаранчевої революції, зникає. Це можна розглядати як нагороду за правильну політику з лютого цього року. Тому я вважаю це рішення помилковим", - підсумувала фон Крамон.

Нагадаємо, міністри закордонних справ держав-членів ОБСЄ вирішили довірити Україні головування в організації в 2013 році. Зараз в ОБСЄ головує Казахстан.

Читайте також:

Янукович знайшов ще одне підтвердження демократії в Україні

Європарламент підготував Януковичу розгромні резолюції

Україна очолить ОБСЄ у 2013 році

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: