Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Ніжині проти вчительки, яку зі скандалом звільнили за пропагандистський диктант, повстала вся школа

Жінка пішла до суду.

Учителька російської мови, яку звільнили з роботи за пропагандистський диктант, через суд намагається повернутися до школи. Торік учнів 8-го класу збурив проросійський текст, що вчителька обрала для контрольної роботи. Конфлікт загострився ще одним скандалом — бійкою п'ятикласників на її уроці.

Як йдеться у сюжеті ТСН.19:30, це безпрецедентний випадок — усі 45 працівників 2-ї Ніжинської школи стали на захист дітей й батьків у шкільному конфлікті,  приїхавши до Апеляційного суду Чернігова.

Диктант , що прославляє країну-агресора — це була  остання крапля, кажуть вчителі. 8-класники, не змовляючись, замінили словосполучення "Люблю Росію" на "Люблю Україну", замість Москва писали Київ. За це отримали низький бал.

"Ми були здивовані, де взагалі такий текст диктанту вона могла знайти. У всіх величезна втома через цей конфлікт. Діти не хочуть, щоб цей вчитель викладав у них уроки", - каже вчитель світової літератури Тетяна Друковська.

Якщо вчитель повернеться до школи, батьки погрожують  перевести дітей у інший заклад.  Вчительку російської мови вже намагалися звільнити через бійку на уроці. Тоді цілий клас на її прохання накинувся на одного хлопчика, бо він підказував сусіду по парті.

Відео На Чернігівщині вчителька-пропагандистка через суд намагається повернутися до школи

Вчителька російської мови, проти якої згуртувалися батьки та педагоги своє звільнення вважає незаконним. Через суд хоче відновитися на посаді.  Мовляв, кримінальне провадження за фактом побиття дитини закрили, а текст для диктанту вчитель може обирати сам. 

В управлінні освіти наголошують , що вчитель скористалась радянським підручником, хоч є десятки сучасних, тому й отримала  другу поспіль догану.

У вчительки інший аргумент — її, мовляв, не ознайомили із наказом про звільнення. А це порушення трудового законодавства. Директор школи підтверджує, що тиждень шукали можливість віддати працівнику трудову книжку.

Суд відклав розгляд справи.  Чи поновлять вчителя на роботі, стане відомо вже у лютому.

Залиште свій коментар

Вибір редакції