У Ніжині зі скандалом звільнили вчительку російської мови за пропагандистський диктант

Дата публікації
Перегляди
14к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Ніжині зі скандалом звільнили вчительку російської мови за пропагандистський диктант

У міліції відкрили кримінальне впровадження через пропагандистський диктант

Жінка змушувала дітей писати про любов до Росії.

Вчительку російської мови звільнили з роботи за пропагандистський диктант. Текст, який прославляє "Вєлікую Русь і Москву", вона дала учням 8 класу Ніжинської загальноосвітньої школи. Діти ж, не змовляючись, виправили у диктанті словосполучення "люблю Росію" на "люблю Україну", за що отримали низький бал. Але скандал зчинився в школі не через оцінки, текст диктанту обурив провідних освітян-філологів, ідеться в сюжеті ТСН.19:30

Вчитель диктував Москва, діти писали Київ, і так весь диктант. Текст обурив восьмикласників та їхніх батьків, розповідає мати однієї зі школярок Вікторія Гунько. Вони пішли зі скаргою до директора школи. 

Директор і колектив школи стали на бік дітей і батьків. За останній рік, кажуть, в школі через викладача російської мови самі скандали. У першому семестрі вона отримала догану за бійку на уроці, тоді на її прохання цілий клас накинувся на одного учня. 

Вчителька отримала догану, правоохоронці відкрили кримінальне провадження і її відсторонили від роботи на час слідства. За місяць вона відновилася на посаді через суд. Друга догана — це вже точно звільнення, запевняють у відділі освіти. Тут скликали комісію із філологів, щоб ті дослідили диктант. Це текст Олексія Суркова, радянського поета, якого в програмі немає. 

Після цього випадку, батьки почали масово писати заяви про відмову вивчати російську мову і зарубіжну літературу саме в цього викладача. Вчителю повідомили про звільнення, але наказ вона не підписала. 

Вчительку російської мови звільнили з роботи за пропагандистський диктант

Вчительку російської мови звільнили з роботи за пропагандистський диктант

ТСН зв'язалася із вчителькою російської мови телефоном. Вона каже, ніяк не збагне, чим викликала таке обурення. 

Ніжинські освітяни не виключають, що зовсім скоро їм знову доведеться зустрітися із вчителем російської мови у суді. Вона не визнає своєї провини, догани і звільнення, однак освітяни судяться із цим вчителем уже вчетверте і сподіваються, що досвід цього разу їм допоможе.

Раніше повідомлялося, що директор харківської школи втратила роботу через фото з портретом Путіна.

Кореспондент ТСН Алла Скорик

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
14к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація