У ніжинському інтернаті через невідому інфекцію померли п'ятеро дітей

У ніжинському інтернаті померли п'ятеро дітей, стан чотирьох дітей лікарі оцінюють як вкрай важкий. За попередньою інформацією, у дітей вірусна інфекція з висипкою.

У Чернігівській області в інтернаті міста Ніжина, де перебувають діти з органічним ураженням ЦНС, було зареєстровано п'ять випадків смерті вихованців. Усі померлі віком від 10 до 19 років.

Про це повідомляє прес-служба МОЗ Чернігівської обласної державної адміністрації.

На ранок 12 серпня в реанімації Ніжинської міської лікарні перебуває четверо дітей. За даними лікарів, стан хворих тяжкий. Проводиться уся необхідна терапія.

Після повідомлення від начальника обласного управління охорони здоров'я, за дорученням міністра охорони здоров'я Зиновія Митника на місце події виїхала заступник міністра охорони здоров'я разом з головним позаштатним анестезіологом.

За попередніми висновками лікарів, у дітей вірусна інфекція з екзантемою (висипкою) диференційована з герпетичною. Обласною СЕС забрані контрольні обстеження на віруси, проводиться моніторинг контактних дітей лікарями.

Наразі проводиться розслідування. Створено робочу групу в складі представників Міністерства охорон здоров'я України та представників Міністерства праці та соціальної політики України, у системі якого перебуває інтернат.

Читайте також:

На Жимомирщині юрист інтернату присвоїла 100 тисяч гривень сиріт

Дівчинка-інвалід померла через тортури в дитбудинку

На Житомирщині масово захворіли на грип діти з інтернату

ВідеоУ ніжинському інтернаті через невідому інфекцію померли п'ятеро дітей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: