У Ніжинському інтернаті з невідомою інфекцією госпіталізовано вже 17 людей

У дитбудинку-інтернаті, де померли п'ятеро дітей, загальна кількість госпіталізованих вихованців збільшилася до 17 осіб. Попередній діагноз - ГРВІ.

У Ніжинському дитбудинку-інтернаті, де від невідомої інфекції померли діти, госпіталізовано вже 17 людей. З них 9 дітей і 8 дорослих, було госпіталізовано з попереднім діагнозом гостра респіраторна вірусна інфекція.

Таким чином, кількість госпіталізованих, за даними МНС на 15 серпня, збільшилася на 2 людини порівняно з даними на 14 серпня, сказано в повідомленні прес-служби МНС.

У зазначеному дитбудинку проживають дитяча група (від 4 до 18 років) і молодіжна (від 18 до 35 років), усього 72 особи з важким ураженням центральної нервової системи.

7 серпня там померла 10-річна дитина, 10 серпня - 17-річний підліток, 11 серпня - 9-річна дитина й двоє підлітків.

Протягом 11-12 серпня з будинку-інтернату в Ніжинську міську лікарню в реанімаційне й інфекційне відділення з попереднім діагнозом гостра респіраторна вірусна інфекція були доставлені 14 людей (6 дітей і 8 дорослих).

13 серпня була госпіталізована ще одна дитина, а 14 серпня - ще 2 дітей. При цьому у зв'язку зі стабілізацією стану здоров'я були виписані 3 вихованців інтернату.

На місці події працює комісія Міністерства охорони здоров'я.

За інформацією головного санітарного лікаря області Миколи Донця, наразі фахівці санепідстанції проводять гістологічні дослідження бактеріологічного матеріалу, результати яких стануть відомі наприкінці місяця, і тільки тоді можна буде назвати остаточний діагноз потерпілих.

Як повідомляло агентство, 12 серпня прокуратура Чернігівської області порушила кримінальну справу за фактом смерті вихованців дитбудинку.

Того ж дня президент Віктор Янукович доручив невідкладно вжити заходів для встановлення причини смерті вихованців дитбудинку та провести відповідну перевірку ГПУ.

Читайте також:

Смерть дітей в інтернаті Ніжина: оприлюднені перші версії трагедії

Герман: у ніжинському інтернаті і здоровий може померти

ГПУ взяла під контроль слідство у справі загибелі дітей у Ніжинському інтернаті

За фактом смерті дітей в інтернаті порушено кримінальну справу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: