У нових шкільних підручниках виявили купу помилок

Перші розділи нових підручників, які викладені на сайті Міністерства освіти, містять надзвичайно багато граматичних і орфографічних помилок.

Навчальні програми і підручники, по яких сьогодні розпочалося навчання в школах, неякісні. Про це заявила глава Громадянської мережі "Опора" Ольга Айвазовська.

Зокрема, вона зазначила, що перші розділи підручників, які викладені на сайті Міністерства освіти, містять надзвичайно багато граматичних і орфографічних помилок. "Причому досить примітивних. Наприклад, неправильно написані назви Порт-Артур і Австро-Угорська імперія", - запевнила експерт.

Внаслідок цього, на думку Айвазовської, учень під час написання твору, який вимагатиме наведення історичних фактів, обов'язково зробить помилку в цих назвах.

"Хоча, напевно, ці підручники поки що не відредаговані. Тим не менше, яка низька якість і який поверхневий підхід до створення продукту для дітей! Навіть до створення електронного підручника!" - обурилась фахівець.

Крім того, запевнення Міністерства освіти в тому, що 85% українських шкіл забезпечені Інтернетом, Ольга Айвазовська вважає виключно бравадою.

"Насправді доступ к районах і селах до Інтернету і комп'ютерів набагато нижче. Хоча, безумовно, в столиці таких проблем значно менше", - зазначила вона.

Читайте також:

Міносвіти змусило автора підручника з історії відбілити Росію

Табачник: у дефіциті україномовних підручників винна Тимошенко

Януковичу подарували планшет iPad, якими планують забезпечити усіх сиріт України

Табачник зізнався, що не читає шкільних підручників

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: