Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У новому році на Майдані хочуть зібрати сотні тисяч людей

Податковий Кодекс підняв на ноги тисячі підприємців з усієї України, але тепер "Майдан-2" розколовся на кілька таборів.

Представник Координаційної ради підприємців Володимир Дорош прогнозує, що після новорічних свят відстоювати свої інтереси на Майдані в Києві можуть зібратися сотні тисяч людей.

"Коли наступить січень місяць, лютий, це все (Податковий кодекс – прим. ред.) почне вступати в дію, і ми тоді вже не 10 тисяч, не 15, а це буде 100-150, 200 тисяч людей буде виходити і відстоювати свої інтереси", - заявив Дорош.

Продовжувати акції протесту планує і генеральний координатор громадянського руху "Спільна справа" Олександр Данилюк. Він закликав до першої нової акції вже у понеділок, 6 грудня.

"Це будуть різні форми протестів, я думаю, що це може бути і загальнонаціональний страйк, і може бути те, що вже зараз відбувається – несплата податків", - вважає він.

При цьому Данилюк переконаний, що протест уже давно перейшов у політичну площину і саме час заручатися підтримкою опозиції. "Зараз ця приставка "підприємці" вона абсолютно не потрібна", - наголосив активіст.

Натомість голова громадського об'єднання "Союз захисту підприємців" Сергій Доротич направив свої сили направив в інше русло - спільний пошук виходу з урядом. Таких як Данилюк він називає псевдопророками.

"Він сам себе проголосив генеральним координатором підприємців, це все одно що я проголошу себе президентом", - прокоментував Доротич дії Данилюка.

На думку Доротича, зараз необхідно узятися за доопрацювання нового Податкового кодексу.

"Вже з понеділка у нас будуть готові пропозиції, як що доопрацювати Податковий кодекс зі сторони президента, щоб він повністю зняв питання", - пояснив він.

Нагадаємо, протягом більше 2 тижнів з 22 листопада на Майдані Незалежності у Києві підприємці проводили акції протесту проти нового Податкового кодексу.

В ніч на 3 грудня комунальні служби за рішенням суду та під охороною міліції демонтували наметове містечко учасників акції на Майдані.

Президент Віктор Янукович наклав на кодекс вето, а потім повернув документ до Верховної ради зі своїми поправками (зокрема, зберегти "спрощенку") і кодекс у новій редакції було ухвалено 2 грудня. Наступного дня Янукович його підписав.

Читайте усю хроніку "нового Майдану": підприємці проти Податкового кодексу

Читайте також:

Янукович готує кадрові зміни через Податковий кодекс

Організатора акцій протесту на Майдані викликали на допит в УБОЗ

Підприємці готуються до нової акції протесту

Оприлюднено нову редакцію Податкового кодексу

ВідеоКуди покличуть людей “наметові” лідери?

Залиште свій коментар

Вибір редакції