У новому році на Майдані хочуть зібрати сотні тисяч людей

Податковий Кодекс підняв на ноги тисячі підприємців з усієї України, але тепер "Майдан-2" розколовся на кілька таборів.

Представник Координаційної ради підприємців Володимир Дорош прогнозує, що після новорічних свят відстоювати свої інтереси на Майдані в Києві можуть зібратися сотні тисяч людей.

"Коли наступить січень місяць, лютий, це все (Податковий кодекс – прим. ред.) почне вступати в дію, і ми тоді вже не 10 тисяч, не 15, а це буде 100-150, 200 тисяч людей буде виходити і відстоювати свої інтереси", - заявив Дорош.

Продовжувати акції протесту планує і генеральний координатор громадянського руху "Спільна справа" Олександр Данилюк. Він закликав до першої нової акції вже у понеділок, 6 грудня.

"Це будуть різні форми протестів, я думаю, що це може бути і загальнонаціональний страйк, і може бути те, що вже зараз відбувається – несплата податків", - вважає він.

При цьому Данилюк переконаний, що протест уже давно перейшов у політичну площину і саме час заручатися підтримкою опозиції. "Зараз ця приставка "підприємці" вона абсолютно не потрібна", - наголосив активіст.

Натомість голова громадського об'єднання "Союз захисту підприємців" Сергій Доротич направив свої сили направив в інше русло - спільний пошук виходу з урядом. Таких як Данилюк він називає псевдопророками.

"Він сам себе проголосив генеральним координатором підприємців, це все одно що я проголошу себе президентом", - прокоментував Доротич дії Данилюка.

На думку Доротича, зараз необхідно узятися за доопрацювання нового Податкового кодексу.

"Вже з понеділка у нас будуть готові пропозиції, як що доопрацювати Податковий кодекс зі сторони президента, щоб він повністю зняв питання", - пояснив він.

Нагадаємо, протягом більше 2 тижнів з 22 листопада на Майдані Незалежності у Києві підприємці проводили акції протесту проти нового Податкового кодексу.

В ніч на 3 грудня комунальні служби за рішенням суду та під охороною міліції демонтували наметове містечко учасників акції на Майдані.

Президент Віктор Янукович наклав на кодекс вето, а потім повернув документ до Верховної ради зі своїми поправками (зокрема, зберегти "спрощенку") і кодекс у новій редакції було ухвалено 2 грудня. Наступного дня Янукович його підписав.

Читайте усю хроніку "нового Майдану": підприємці проти Податкового кодексу

Читайте також:

Янукович готує кадрові зміни через Податковий кодекс

Організатора акцій протесту на Майдані викликали на допит в УБОЗ

Підприємці готуються до нової акції протесту

Оприлюднено нову редакцію Податкового кодексу

ВідеоКуди покличуть людей “наметові” лідери?

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: