У новому році бажаючих взяти участь у зовнішньому оцінюванні збільшилося вдвоє

В порівнянні з попереднім роком, збільшилася кількість предметів, які обирають абітурієнти для проходження зовнішнього оцінювання.

Реєстрацію в зовнішньому незалежному тестуванні пройшли вже 28 тисяч людей, що вдвічі більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Як повідомили в Українському центрі оцінювання якості освіти, це дає підстави стверджувати, що реєстрація бажаючих взяти участь у тестуваннях проходить успішно.

Перші підсумки реєстрації свідчать, що в порівнянні з попереднім роком, збільшилася кількість предметів, які обирають абітурієнти для проходження зовнішнього оцінювання. Цей показник становить 330 тестів на 1000 зареєстрованих (у 2009 році він становив 267 тестів на 1000 зареєстрованих). Зростання досягнуто за рахунок збільшення кількості охочих здавати тести з історії України та фізики.

Серед тих, хто пройшов реєстрацію, 20% складають особи, що закінчили загальноосвітню школу до 2010 року.

32% від загальної кількості зареєстрованих відзначають своє бажання отримати тестові зошити, в яких буде здійснено переклад основних термінів, які використовуються в тестах: російською мовою - 31,84% осіб, угорською - 0,06%, молдавською - 0,05%, румунською - 0,05%.

31% зареєстрованих проживають у сільській місцевості, 69% - в містах. Найбільша кількість бажаючих взяти участь у тестуваннях зареєструвалася в Івано-Франківському, Донецькому і Харківському центрах оцінювання якості освіти.

Нагадаємо, реєстрація почалася 15 грудня 2009 року і триватиме до 18 годин 31 березня 2010 року.

Читайте також:

Кримський парламент подасть в суд на Вакарчука за мову тестів

Українські виші масово позбавляють права викладання

Тести з української мови провалили 37 тисяч випускників

Батьки гадають, що тестування знищить корупцію у вузах

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: