Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Сьогодні ввечері Валерій в форматі стендап-шоу представить іронічні монологи про шоу-бізнес і розповість смішні історії зі свого життя.

Сьогодні о 22.20 на "1+1" покажуть новий випуск авторського гумористичного шоу сценариста студії "Квартал 95" Валерія Жидкова "#Гуднайтшоу".

"Доля мене однозначно вела до написання гумору. Вона обрала не короткий, але дуже продуманий маршрут, щоб я точно нічого смішного не пропустив", - сказав гуморист.

Валерій поділився армійськими історіями, а також випадками з дитинства:

"Я пам'ятаю, як ми гуляли на вулиці. Пам'ятаю підривання шиферу у багатті, жування гудрону на будівництві, стрибки з третього поверху у скловату. Це дуже захоплююче і всебічно нас розвивало. Але якщо для своїх дітей обирати між всім цим і планшетом, то я однозначно за планшет. Можливо, у дитини будуть не такий добрий зір, але принаймні буде два ока", - жартує Валерій.

Валерій з іронією та гумором згадав свої студентські роки, коли він був дуже худим:

"Я був катастрофічно худим. Повірте, бути худим не так добре, як про це говорять. Це коли ти одягаєш сорочку зранку і боїшся порвати її своїм ліктями".

Також Валерій Жидков подякував своїм шанувальників і зазначив, що відповідально підходить до підготовки кожного випуску:

"Є люди, які купують квитки на мій концерт. Ці гроші можна було витратити по-різному. Наприклад, купити кілограм хорошої ковбаси і урочисто з'їсти її після шостої. Тепер на мені велика відповідальність, адже потрібно бути не гіршим, ніж кілограм ковбаси".

Новий випуск гумористичного проекту "#Гуднайтшоу" виробництва студії "Квартал 95" дивіться сьогодні о 22.20 на "1+1".

Залиште свій коментар

Вибір редакції