У "НУ-НС" підозрюють, що "гопників" на фестиваль натравив "регіонал"

Говорячи про напади "регіонала" Вадима Колесніченка, "нунсівець" зазначив, що він хоче відвести від себе підозри.

Олесь Доній
УНІАН
Олесь Доній
Нападникам не вдалося зірвати фестиваль "Гайдамаки.UA" завдяки добре продуманій системі охорони заходу.

Про це заявив народний депутат від НУ-НС і організатор дійства Олесь Доній в ефірі одного з українських телеканалів.

Говорячи про напади "регіонала" Вадима Колесніченка, "нунсівець" зазначив, що він хоче відвести від себе підозри.

"Подивіться на ланцюжок. Він виступає проти фестивалю, а ми його все одно проводимо. Тоді починаються силові провокації. Якщо він не вірить, то хай зв'яжеться з міліцією, заїде в лікарню, де зі струсом мозку перебуває один з охоронців. Обговорювати пана Колесніченка не дуже серйозно", - додав Доній.

За словами нардепа, немає прямих доказів, що це зробив спецзагін СБУ, МВС чи спортивний клуб, якому заплатили за провокацію.

"Була спроба зірвати фестиваль у силовий спосіб. Близько 20 осіб голомозих з битками і металевими прутами спробували прорватись до фестивальних майданчиків. Проте у нас добре продумана власна система охорони. Був підписаний договір з охоронною фірмою "Вулкан". Зловмисників нейтралізували так, що фестивальний люд навіть не помітив, що відбувалось. Однак двоє охоронців постраждали", - розповів він.

"Хоча ми пам'ятаємо, що під час УБК (акція "Україна без Кучми" - ред.) курсанти міліції під виглядом анархістів намагалися зірвати намет", - зазначив Доній і додав, що "це не звичайні бандюгани, хоча мають вигляд гопників. Видно, що у людей спортивний вишкіл і вони навчені битися".

"Нунсівець" вважає, що зараз влада проходить іспит.

"Або є система нападів на журналістів і українських митців, яка координується з одного центру, або влада створює атмосферу, коли вважається нормою гопники з битками проти інтелектуалів. Винна влада. Для неї проходить іспит, чи зможе знайти винуватих", - підкреслив він.

Також, як сказав Доній, поведінка міліції під час фестивалю була двоякою.

"У нас була підписана угода і з міліцією. Вони мали охороняти у належній кількості, але було мало міліціонерів. Ті четверо, які були, допомагали і захищали. Проте чомусь не затримали нападників", - зауважив політик.

Відповідаючи на запитання, чому не було відеозапису бійки, Доній сказав: "Нападники не були допущені до самої сцени, де були телевізійні камери. Також вони вирахували час, коли камер буде найменша кількість".

Нагадаємо, 26 вересня під час проведення в Ірпіні фестивалю повстанської та патріотичної пісні Гайдамака.UA група з 15 чоловіків у спортивних костюмах і з битами напала на охорону і організаторів фестивалю.

За фактом інциденту міліція проводить дослідчу перевірку, прокуратура вивчає законність застосування міліціонерами спецзасобів.

Партія "За Україну!" буде ініціювати створення слідчої комісії у зв'язку з побиттям учасників фестивалю Гайдамака.UA.

У свою чергу, депутат від Партії регіонів Вадим Колесніченко заявив, що він звернувся до правоохоронних органів з вимогою знайти справжніх організаторів "нападу на фестиваль

Читайте також:

"Мертвий півень" подасть в суд на регіонала за "стішкі" про москалів

На музичному фестивалі під Києвом влаштували побоїще бейсбольними битами

Луценко вважає побоїще на фестивалі Гайдамака.UA "залякуванням всіх украіномислячих"

Під час нападу на патріотичний фестиваль постраждали міліціонери

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: