У НУ-НС попросили перевірити, чи є Табачник доктором наук

До Національної академії наук звернулася депутат від НУ-НС з проханням надати документи, що підтверджують наявність у міністра освіти Дмитра Табачника наукових ступенів.

Народний депутат, член фракції НУ-НС Олеся Оробець звернулася до Інституту історії України Національної академії наук і Інституту політичних і етнонаціональних досліджень імені Кураса НАНУ з проханням надати документи, які підтверджують отримання міністром освіти і науки Дмитром Табачником наукових ступенів кандидата і доктора історичних наук.

Депутат наголосила, що до неї звернулися представники освітянської та журналістської громадськості, які стурбовані відсутністю в широкому доступі документально підтвердженої інформації про набуття наукових ступенів кандидата і доктора історичних наук міністром освіти і науки Табачником.

Оробець просить надати їй офіційно завірені копії дисертаційних досліджень Табачника на отримання ступенів, копії висновків про цінність наукових робіт, копії відгуків опонентів і копії рішень Вчених рад.

Також депутат направила запити з проханням надати копії дисертаційних досліджень Табачника керівництву Українського інституту науково-технічної і економічної інформації, який здійснює державну реєстрацію вітчизняних дисертацій, і Національної бібліотеки імені Вернадського, де за традицією акумулюються дисертаційні дослідження, виконані в Україні.

Відповідно до біографії Табачника, розміщеної на сайті Міністерства освіти і науки, кандидатську дисертацію на тему "Масові репресії в Україні в другій половині 30-х - на початку 40-х рр." він захистив 1991 року, докторську дисертацію на тему "Феномен тоталітарно-репресивного суспільства в Україні в 20-х - в кінці 50-х рр." - в 1995 році.

Оробець зауважила, що згідно з Законом "Про статус народного депутата", відповідь на звернення має найти впродовж 10 днів.

Нагадаємо, Дмитро Табачник був призначений міністром освіти 11 березня у складі нового уряду Миколи Азарова. Його призначення викликало хвилю протестів. Студенти багатьох міст оголосили акцію "Табачник, іди геть!".

Нового керівника Міносвіти звинувачують в українофобії через низку його висловлювань, зокрема про галичан, які начебто ніколи не належали до Великої України.

Читайте також:

За рік доходи Табачника збільшилися на 240 тисяч гривень

У Табачника планують відібрати науку

Табачника назвали папуасом номер один в Україні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: