У НУ-НС зібрали голоси для зміни лідера фракції

Окрім групи "За Україну" за обрання Кириленка висловилися УНП, частина "Народної самооборони" та ще близько 10 депутатів фракції.

У фракції НУ-НС зібрано 37 підписів за обрання лідером фракції В'ячеслава Кириленка.

Про це повідомляють джерела серед депутатів НУ-НС.

За словами співрозмовника, окрім групи "За Україну" за обрання Кириленка висловилися УНП, частина "Народної самооборони" та ще близько 10 депутатів фракції.

Співрозмовник також додав, що депутатам набридла невизначена позиція теперішнього лідера фракції Миколи Мартиненка, "який бігає з одного табору в інший".

Водночас депутатів влаштовує позиція Кириленка, який не входить до коаліції з БЮТ і не має наміру входити до коаліції з Партією регіонів.

Таким чином, на думку депутатів, Кириленко може консолідувати діяльність фракції.

"Позиція Кириленка полягає в тому, що він має бути обраний лідером фракції на її легітимному засіданні більшістю голосів", - додав співрозмовник.

Нагадаємо, фракція НУ-НС прийняла рішення, що перед відставкою уряду необхідно сформувати нову коаліцію. Про це в кулуарах ВР заявив голова фракції НУ-НС Микола Мартиненко.

Мартиненко не виключає, що окремі депутати від НУ-НС все ж таки проголосують за відставку уряду, але в цілому фракція поки утримається від такого рішення.

Читайте також:

НУ-НС вирішив не підтримувати відставку Тимошенко до створення нової коаліції

Янукович збере лідерів фракцій ВР

НУ-НС пропонує Раді подати заявку на членство в ЄС

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: