Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Одесі помер кримінальний авторитет Полтава, який тримав злодійський "общак"

У Одесі помер кримінальний авторитет Полтава, який тримав злодійський "общак"

В кримінальному середовищі його вважали "нейтральним".

В Одесі на 82 році життя від тяжкої хвороби помер Володимир Дрібний, якого в кримінальних колах знають, як "авторитета" на прізвисько Полтава. 

Про це повідомляє одеське видання "Думская" з посиланням на джерела у правоохоронних органах. 

Він багато років зберігав у себе так званий "общак" – злодійську "касу взаємодопомоги". Журналісти додають, що в кримінальному середовищі його вважали "нейтральним". Тобто він не вступав у конфлікти між угрупованнями та не визнавав кримінальників, які за гроші купили місця в ієрархії.

Джерело видання уточнює, що він був злочинцем, але з позицією. "Заперечував, наприклад, мирські блага, жив скромно. Зараз таке рідко зустрінеш", – зазначив співрозмовник ресурсу. 

Разом з тим, уточнюють, що перші роки незалежності України розглядався в кримінальному середовищі як "смотрящий по Україні". Контрольовані ним угруповання займалися крадіжками, грабежами, збутом наркотиків.

За інформацією видання, злодійську "касу взаємодопомоги"у 2017 році показово вилучили поліцейські. І поспішили про це публічно оголосити. Але за рік суд зобов'язав правоохоронців повернути гроші злочинцю. На переконання суду, довести незаконне походження коштів не вдалося.

Минулого місяця СБУ показала, як затримала учасників банди, які здійснили низку замовних вбивст. Чоловіків підозрюють у причетності до 18 терактів. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції