Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У п'ятьох містах України забрудненість повітря перевищила норму

У ДСНС це називають звичайною справою.

У п'ятьох українських містах концентрація оксиду вуглецю перевищила гранично допустиму.

Про це 22 жовтня заявив директор Укргідрометцентру Микола Кульбіда під час брифінгу ДСНС.

За його словами, мережа гідрометеорологічних організацій веде в постійному режимі спостереження за забрудненням різними інгредієнтами, включно з оксидом вуглецю. Там вважають, що поширена днями стурбованість забрудненням повітря не має суттєвих підстав.

"Лише в Дніпрі, Кам’янському, Кривому Розі, Львові і Одесі відбулось перевищення гранично допустимої концентрації, але таке перевищення є характерним для такого осіннього періоду, і нічого надзвичайного на території України нема", - заявив Кульбіда.

Він назвав це "звичайним режимом забруднення" і зазначив, що окрім оксиду вуглецю, є незначне перевищення за деякими іншими параметрами. Про шо саме йдеться він не уточнив.

"Нічого надзвичайного в Україні з точку зору атмосферного забруднення повітря не трапилося. Це звичні концентрації забрудників, які дуже часто повторюються", - підсумував він.

Як повідомили раніше в КМДА, у повітрі над Києвом завис звичайний туман, а кількість шкідливих речовин у повітрі перевищена лише біля завантажених автомобільних шляхів. Водночас протягом останніх днів у соціальних мережах користувачі скаржаться на якість повітря у Києві. За додатком SaveEcoBot індекс якості повітря в Києві наближався до негативних позначок. Інший ресурс AirVisual показав загальний індекс забруднення в столиці понад 160 одиниць за норми від 0 до 50. За таких показників радять зачиняти вікна, а на вулицю виходити у захисних масках.

Залиште свій коментар

Вибір редакції