У пансіонаті під Алуштою 8-річному хлопчику порвало шию від удару струмом

У пансіонаті під Алуштою 8-річному хлопчику порвало шию від удару струмом

Після удару струмом 8-річний хлопчик кілька днів лежав у комі

Дитину вдарило струмом, щойно він спустив ноги у фонтан.

Трагедією ледь на закінчився відпочинок у Криму для родини з Дніпропетровська, йдеться у сюжеті ТСН.19:30. Восьмирічного хлопчика вдарило струмом в приватному пансіонаті під Алуштою.

Нещастя сталося біля басейну на подвір'ї приватного міні-пансіонату. Оксана Ніколенко відпочивала тут з двома дітьми. 8-річний Ілля вийшов погуляти. Мама залишилася в кімнаті з меншою дитиною, а за 15 хвилин почула жіночий крик.

"Почула крики: "Хлопчик-хлопчик!". Ця жінка побачила зверху, що він лежить. Я одразу вискочила і підхопила його. Він без свідомості був вже", - розповіла Оксана.

З електроопіками та рваними ранами шиї хлопчика доправили до алуштинської лікарні. На тілі були чіткі мітки входу та виходу струму. Кілька днів дитина була непритомною. Нині хлопчик вийшов з коми, його життя в безпеці, проте, мовлення досі не відновилося.

"Вчора він прийшов до тями. Я у нього запитала, що сталося. Він каже, що грався на камінці. Не в басейні, а зверху по камінцях лазив. Спустився в басейн. Там холодна вода. Він не зрозумів навіть, що з ним сталося. тобто від води його відкинуло", - зазначила мама постраждалого хлопчика.

У Криму удар струмом відправив дитину у кому

У Криму удар струмом відправив дитину у кому

Витрати на лікування Іллі взяли на себе власники пансіонату. Проте свою провину в тому, що сталося, вони заперечують, мовляв, мама недогледіла, що дитина полізла у фонтан. "Проводка була справна", - запевнив власник пансіонату Володимир.

Чому хлопчик травмувався, нині з'ясовують правоохоронці. Міліція відкрила кримінальне провадження. Перевірка виявила, що із проводкою таки були проблеми.

"За попередніми даними, дитина доторкнулася до оголених дротів, що є підвищеною небезпекою. Ці дроти належать приватному підприємцю, який володіє цим приватним домоволодінням, де власне відпочивали мати з дітьми. Там дитина отримала удар електричним струмом через порушення техніки безпеки", - пояснила прес-офіцер Алуштинського міськвідділу міліції Євгенія Асмолова.

Іллю перевели до опікового відділення сімферопольської лікарні. Скільки хлопчику доведеться лікуватися, медики ще не знають.

Нагадаємо, на Рівненщині 6-річний хлопчик дивом вижив після удару струмом у 35 тисяч вольт.

Кореспондент ТСН Наталя Сафіханова

Повʼязані теми:

Наступна публікація