Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У парламенті Канади закликали покарати осіб, які причетні до ув'язнення Сенцова

На кожного закликають накласти санкції

Канаді слід застосувати «акт Магнітського» для накладення санкцій на осіб, які знущаються над Олегом Сенцовим.

Про це під час виступу у парламенті Канади заявив депутат від правлячої Ліберальної партії Борис Вжесневський, повідомляє видання "Укрінформ".

«Прийшов час застосувати «закон Магнітського» й накласти санкції на викрадачів, катів, прокурорів та суддів, залучених до показових судових розглядів», - сказав Вжесневський.

Він нагадав, що Сенцов голодує вже чотири тижні поспіль, «перебуваючи за 5 тис. км від рідного Криму».

«Він повільно вмирає від голоду, аби привернути увагу до 74 українських та кримськотатарських політичних бранців, яких вивезли до Росії та постановили на показові судові розгляди за їхню опозицію російській військовій анексії Криму», - наголосив депутат.

Олега Сенцова затримали в окупованому Криму 10 травня 2014 року. У Росії йому висунули обвинувачення в підготовці терактів, засудивши до 20 років позбавлення волі. 14 травня режисер оголосив безстрокове голодування з вимогою звільнення всіх українських політв'язнів.

Нагадаємо також, що російський адвокат Сергій Магнітський загинув у Росії 16 листопада 2009 року, перебуваючи під арештом, після викриття корупційних злодіянь вищого керівництва держави. США ще у 2012 році запровадили санкції проти російських чиновників, яких підозрюють у порушенні прав людини. Згодом подібний закон ухвалив Європарламент, Естонія та Великобританія.

ВідеоСенцов сподівається, лідери країн "Великої сімки" зможуть допомогти бранцям

Ув’язнений український режисер Олег Сенцов звернувся до країн "Великої сімки". У листі написав, що сподівається, що представники іноземних держав зможуть допомогти політв’язням. Режисер відмовився від їжі з вимогою відпустити всіх політв’язнів Кремля. На підтримку Сенцова минулого тижня оголосив голодний протест інший бранець - Олександр Кольченко.

Сенцов сподівається, лідери країн "Великої сімки" зможуть допомогти бранцям

Залиште свій коментар

Вибір редакції