У парламенті Криму прокремлівці виступили проти Януковича

Лідери політичного руху "Російська єдність" з проурядової коаліції в кримському парламенті різко розкритикувати політику президента Віктора Януковича та Партії регіонів.

Лідери прокремлівського політичного руху "Російська єдність", який має свою депутатську групу у Верховній Раді Криму, що у свою чергу, увійшла до провладної коаліції та делегувала своїх членів до кримського уряду, різко і публічно розкритикували українську і кримську владу в особі посадовців Партії регіонів.

Чиновникам-регіоналам дісталося за підвищення цін на газ для населення і за рішення виділити на ремонт будівлі Ради міністрів АРК кошти у більш як 10 мільйонів гривень.

Відповідна критична заява лідера цього руху Сергія Аксьонова була роздрукована як політична реклама у більшості кримських видань.

У свою чергу один із керівників кримського парламенту, член Партії регіонів Григорій Йоффе сказав, що перш ніж критикувати владу, представники "Російської єдності" мають покинути цю владу, де вони широко представлені. Він нагадав, що активісти цього руху обіймають посади віце-прем'єра, першого віце-спікера, очолюють урядові відомства і комісії в парламенті.

У Верховній Раді АРК до провладної коаліції увійшли 76 депутатів із 6 фракцій і груп, у тому числі – усі 12 членів депутатської групи "Російська єдність".

Голова кримського уряду Василь Джарти у своїй відповіді "русоєдам" заявив, що критикувати завжди легше, аніж брати на себе відповідальність. Партія регіонів "таку відповідальність взяла і готова співпрацювати" з усіма політичними силами Криму, але без взаємної критики, сказав Василь Джарти.

На думку низки місцевих оглядачів, насправді це означає, що "Російська єдність" вже ближчим часом може втратити деякі посади на користь тих сил, які готові до такої "співпраці без критики" з регіоналами.

Представники і Партії регіонів, і "Російської єдності" кажуть, що коаліція жива, з неї ніхто не виходить.

Між тим, кримський експерт Микола Семена зазначає, оскільки "русоєди" фактично оголосили війну регіоналам, то політичної коаліції де-факто уже немає. За його словами, багато кримських політичних сил експлуатують "одну і ту ж проросійську ідею, бо іншої в Криму просто не бачать".

На його думку, вибори члени коаліції зустрінуть якщо не непримиренними ворогами, то запеклими суперниками.

Читайте також:

Депутати Криму попросили КС пояснити, що таке "дубляж іноземних фільмів"

Прем'єр-міністр Криму звільнив з уряду комуністів

У парламенті Криму створили коаліцію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: