У Партії регіонів хочуть переписати "похоронний" гімн України

Депутат від ПР Вадим Колесніченко підтримав пропозицію екс-бютівця замінити перші слова державного гімну на "Слава Богу в Україні є правда і воля".

У Партії регіонів готові підтримати пропозицію екс-бютівця Дмитра Ветвицького і змінити перший куплет гімну України "Ще не вмерла України і слава, і воля".

Слова, які є зараз, на думку депутата-регіонала Вадима Колесніченка більше підходять для похоронних заходів.

"Я вважаю, що гімн має об'єднувати, надихати і бути дороговказом для держави і для суспільства. Ми можемо бути традиціоналістами, але ці два рядки, про які йдеться, - вони не об'єднують, і вони не дають життєдайності. Вони мені нагадують слова Грушевського, який казав: "Українці найбільше вміють організовувати похоронні заходи. У цьому вони найкращі", - заявив Колесніченко.

"Так от, не хотілося б, щоб ми ось таким чином будували державу. Натомість гімн, якщо це можливо, якщо парламент прийме щодо цього позитивне рішення, має бути об'єднуючим і дороговказом", - додав він.

На запитання, чи буде Партія регіонів підтримувати законопроект позафракційного депутата Дмитра Ветвицького щодо зміни перших слів гімну, Колесніченко відповів: "Я буду підтримувати це. Тому що я не бачу, в чому "ми не вмерли" і "в чому вороженьки". Я вважаю, що і Бог у нас є, і ми можемо підкоригувати це право".

Нагадаємо, екс-бютівець Дмитро Ветвицький у січні цього року вніс на розгляд Верховної ради законопроект щодо зміни перших слів державного гімну.

Парламентарій запропонував рядок "Ще не вмерла Україна, і слава, і воля" замінити на "Слава Богу в Україні є правда і воля. І вже нам браття-українці посміхнулась доля".

"Коли цей гімн будуть виконувати з такими словами, люди фактично молитимуться Богу, і це піде на користь усім: і народним депутатам, і школярам, які за новим законодавством мають співати гімн", - пояснив нардеп.

Читайте також:

"Кримінальний сленг" Януковича виявився давнім єврейським висловом

Київських школярів змусили приходити на заняття раніше, щоб співати гімн України

Новий конфуз: Янукович приймав президентів на тлі перевернутого прапора

ПР визнала, що "покращення життя вже сьогодні" не буде

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: