У Партії регіонів не бачать у Тігіпку лідера

Регіонали називають лідерство Тігіпка гіпотетичним.

Сергія Тігіпка, найімовірніше, уведуть до складу керівництва Партії регіонів, але питання його лідерства в партії поки лише гіпотетичне.

Про це розповіли газеті "Комерсант-Україна" перші особи Партії регіонів, коментуючи заяву Тігіпка про те, що після влиття "Сильної України" в Партію регіонів він може стати лідером регіоналів.

"Це було просто гіпотетичне твердження. У цьому житті ніхто ні від чого не застрахований", - сказав голова парламентської фракції Партії регіонів Олександр Єфремов.

За його словами, "є багато складових"Сильна Україна".

"Ч и відбудеться взагалі злиття партій; як Сергій Тігіпко буде працювати; яким авторитетом буде користуватися в об'єднаній партії. Але це питання ще не порушувалося – для цього поки немає підстав", - наголосив він.

А заступник голови фракції Партії регіонів Вадим Колесніченко каже, що віце-прем'єра Тігіпка таки уведуть до складу керівництва Партії регіонів.

"Він за визначенням буде в керівних органах, хоча б тому, що й за статусом і за посадою входить до нас як керівник своєї партії. Тому сумнівів щодо того, що він буде в політраді, немає ні в кого", - сказав Колесніченко.

Він не виключає, що надалі може бути розглянуто й питання подальшого просування Тігіпка.

"Він політик амбіційний, молодий, перспективний, і якщо він реально увіллється в роботу в нашій організації, то ніхто не виключає, що на з'їзді можна розглядати питання про його подальше просування, у тому числі й про лідерство в партії", - вважає Колесниченко.

Зі свого боку, директор Центру прикладних політичних досліджень "Пента" Володимир Фесенко зазначив: "Я не виключаю, що Сергію Леонідовичу (Тігіпку) у розмовах про об'єднання справді могли пообіцяти таку перспективу (посаду голови ПР). Але, з іншого боку, не думаю, що "донецькі" просто так віддадуть лідерство у своїй партії".

Як повідомлялося, про приєднання "Сильної України" до Партії регіонів 16 серпня заявив прем'єр-міністр, лідер Партії регіонів Микола Азаров. За його словами, процес злиття партій триватиме щонайменше два місяці.

Читайте також:

Тігіпку пообіцяли перший номер у списку Партії регіонів?

Вступ до Партії регіонів розв'яже Тігіпку руки для реформ - експерт

Тігіпко кинувся в обійми ПР заради ідей

Тігіпко зізнався, що можливо буде лідером Партії регіонів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: