У Партії регіонів не підтвердили візит Януковича до Брюсселя

Офіційний Брюссель чекає на офіційне підтвердження візиту Віктора Януковича, який має стати "чітким сигналом Європі".

У Партії регіонів не підтвердили інформацію про візит Віктора Януковича до Брюсселя. За словами "регіоналки" Ганни Герман, розмови про візити є передчасними.

"Президент не висловлювався на цю тему. Президент, навпаки, сказав, що він спочатку наводитиме лад в Україні. Мусить спочатку запрацювати механізм влади, мусить бути створена коаліція, уряд, все це мусить запрацювати", - заявила Герман.

Тим часом у Брюсселі на Януковича вже чекають. Президент Європейської комісії Жозе Мануел Баррозу заявив, що прийматиме новообраного українського президента в понеділок, 1 березня.

Виступаючи на прес-конференції, він наголосив на ролі України як головного транзитного шляху для російського газу і на меті Євросоюзу зберегти "стабільні й передбачувані відносини з Росією в галузі енергоносіїв".

Інші урядовці ЄС говорять, що прибуття Януковича з його першим закордонним візитом як президента до Брюсселя перед його візитом до Москви має стати "чітким сигналом Європі".

Наразі Брюссель чекає на офіційне підтвердження візиту від української сторони.

Втім, багато експертів усе ж вважають, що Янукович все ж таки поїде до Брюсселя. А його мовчання пояснюють радше небажанням робити заяви до вступу на посаду.

Читайте також:

Націоналісти назвали інавгурацію Януковича "помазанням намісника Малоросії"

ЄС підтвердив, що 1 березня Янукович відвідає Брюссель

Президент Єврокомісії призначив Януковичу зустріч

Янукович після інавгурації полетить в Донецьк на матч "Шахтаря"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: