У Партії регіонів побачили в Азарові загрозу для держави

У ПР стурбовані, що уряд не може вийти з методів, які називаються ручними, антикризовими, силовими, адміністративними.

Анатолій Кінах
УНІАН
Анатолій Кінах
Народний депутат від Партії регіонів Анатолій Кінах стверджує, що дії Кабміну Миколи Азарова, спрямовані на ручне керування економікою, несуть серйозну загрозу для держави.

"Мене дуже турбує, що уряд не може вийти з методів, які називаються ручними, антикризовими, силовими, адміністративними. І це серйозна загроза. Уряду потрібно виходити на чіткі системні програми, які дають можливість задіяти науково-технічний, ресурсний, кадровий, потенціал країни", - заявив політик в ефірі одного з українських телеканалів.

Кінах зазначив, що діяльність уряду потрібно суттєво вдосконалювати.

Характеризуючи пенсійну реформу, запропоновану урядом, політик назвав її набором фіскальних методів, спрямованих на боротьбу з дефіцитом Пенсійного фонду.

"Я впевнений, що діяльність уряду потрібно суттєво вдосконалювати з професійної точки зору. Як приклад, який всіх турбує, - ситуація, яка склалася з тією ж Пенсійною реформою. Немає сумніву, що Пенсійна система вимагає дуже серйозного реформування. Але той законопроект, який поданий, - це, по суті, набір фіскальних методів, як боротися з дефіцитом Пенсійного фонду. Я впевнений, що вже в найближчі терміни буде відкликання цього законопроекту ", - зазначив Кінах.

Читайте також:

Партія регіонів: відставка Азарова можлива

Янукович накричав на Азарова, бо Україну в світі вважають Тьмутараканню

Азаров не вірить, що українські продукти дорожчі за європейські

За прикладом FEMEN для Азарова під Кабміном роздяглися чоловіки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: