У Партії регіонів розповіли, чому депутати не відповідають на запити

В ПР назвали причину, чому нардепи не можуть надавати інформацію всім бажаючим.

Депутат Верховної Ради не відноситься до переліку розпорядників інформацією за законом "Про доступ до публічної інформації".

Про це заявила депутат від Партії регіонів Олена Бондаренко в ефірі одного з українських телеканалів, коментуючи набуття чинності закону "Про доступ до публічної інформації".

"Надходить багато запитів, які оформлені, скажімо так дуже м'яко, не вірно. Надходять вони особисто мені як депутату, і людина, яка пише цей запит, по всій видимості, взагалі не читала закону", - зазначила вона.

"У даному випадку депутат не є і не відноситься до переліку розпорядників інформацією по цьому закону. Розпорядником інформації є органи влади", - заявила Бондаренко.

Вона уточнила, що запити за деклараціями депутатів не повинні направлятися особисто депутатам.

"У даному випадку декларація зберігатися в кадровому відділі апарату Верховної Ради. Природно, що такі запити повинні оформлятися на апарат Верховної Ради", - зазначила депутат.

Як повідомлялось, за перший день дії Закону України "Про доступ до публічної інформації" на адресу Президента Віктора Януковича надійшло 18 запитів.

Як відомо, раніше активісти громадського руху "Стоп цензурі!" ініціювали 450 запитів до всіх депутатів Верховної Ради, в яких вимагають оприлюднення декларацій.

Активісти відправили запити на підставі закону про доступ до публічної інформації, який набрав чинності 9 травня.

Читайте також:

Набув чинності закон про доступ до публічної інформації

Європа сподівається, що Янукович схвалить доступ до інформації

Януковичу скаржилися на утиски свободи лише заангажовані

У Януковича засекретили суму, витрачену на день його народження

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: