У Партії регіонів розповіли, де знаходиться їх капітал

Чинна влада не збирається красти бюджетні гроші, і великий капітал регіоналів знаходиться в Україні - заявили у Партії регіонів.

Михайло Чечетов
Михайло Чечетов
Капітал Партії регіонів переважно знаходиться в Україні. Питання того, чого виводяться гроші – це питання до тих, хто не створює нормальні умови їх зберігання в Україні.

Таку думку висловив в ефірі одного з українських телеканалів народний депутат від Партії регіонів Михайло Чечетов.

"Питання того, що виводяться гроші, це питання не до тих, хто виводить, а до тих, хто не створює умови, щоб гроші залишалися тут", - каже регіонал.

"Зараз, звичайно, розірвуть договір із Кіпром... Але зараз же буде робитися усе, щоб гроші могли залишатися у країні", - зауважив Чечетов.

За його словами, великий капітал регіоналів знаходиться в основному в Україні. "Великий капітал ПР більшою мірою зараз у східних областях – Луганській, Донецькій, Харківській..." - відзначив регіонал.

Також, за його словами, чинна влада не хоче користуватися можливістю "красти бюджетні гроші". "Влада приходить, аби забезпечити нормальні умови для економіки. Така влада забезпечить нормальний розвиток для країни", - підкреслив Чечетов.

Нагадаємо, за новим проектом держбюджету, міжнародні візити президента потягнуть більше, ніж на 2 млрд грн, а витрати на лікування депутатів збільшаться у півтора рази.

Читайте також:

Партія регіонів: щоб більше заробляти, українцям треба більше працювати

Партія регіонів похвалила Тягнибока за зразковий націоналізм

В Партії регіонів звинуватили Ківалова в корупції

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: