У Партії регіонів розповіли про вигоди зв'язків з Росією та "неадекватні" умови ЄС

Серед регіоналів уже заговорили про те, що "ми не повинні закриватися в Євросоюзі" і як "розширення економічних зв'язків з Россією дає вигоду".

Народний депутат від Партії регіонів Володимир Товстенко назвав умови входження України в зону вільної торгівлі з Європейським Союзом "неадекватними" і "згубними".

"І Росія, і США - наші стратегічні партнери. Що, ми повинні закритися в Євросоюзі? Тим більше, що умови входження в зону вільної торгівлі з ЄС для нас неадекватні, вони для нас певною мірою згубні", - заявив регіонал.

Як приклад політик навів нібито нерівноцінні умови імпорту-експорту товарів і послуг.

"Європейські лідери, європейські чиновники заявляють, що "ми готові, ми ведемо переговори". Вони нас попереджають, що якщо ми будемо налагоджувати контакти з Росією, то наші переговори або зайдуть у глухий кут, або не увінчаються успіхом", - сказав Товстенко.

"Але якщо б вони дійсно хотіли з нами найближчим часом укласти договір, то не було б такого, що біля 400 позицій тільки в сільському господарстві ... вони не дають нам вільного доступу на ринки Євросоюзу. Фактично вони виставили тільки свої вимоги, які відкривають повністю наші кордони для поставок товарів ЄС до нас. У той же час сільгосппродукцію, автотранспортні послуги та інші види наших галузей вони перекривають або зводять квоти до такого рівня, що це просто неможливо сприймати", - підкреслив він.

"Говорити про те, що ми явно виграємо лише від входженія в зону вільної торгівлі з ЄС ... я б не говорив за тих умови, на яких вони хочуть з нами укласти договір. Десь був вираз Клюєва, що вони хочуть цією домовленістю Україну в резервацію загнати. Я з ним абсолютно згоден", - додав депутат.

У той же час, за словами політика, "розширення економічних зв'язків з Росією дає вигоду хоч з сьогоднішнього дня, із завтрашнього дня, післязавтрашнього дня".

Як відомо, Україна почала переговори з Євросоюзом про створення зони вільної торгівлі в березні 2008 року. Сторони планують завершити переговори до кінця цього року.

Водночас Росія запросила Україну приєднатися до Митного союзу з Білоруссю і Казахстаном.

Читайте також:

Україна відкриє кордон для автомобілів "секонд-хенд" з Європи

Європа пообіцяла зону вільної торгівлі з Україною вже у 2011 році

Росія та Євросоюз розпочали війну за Україну

Росія буде заманювати Україну у свій союз "виключно ласкою"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: