У Партії регіонів українську опозицію назвали п'ятою колоною

Колесніченко вважає опозиційні громадські організації та політичні партії "п'ятими колонами" у своїх власних країнах.

Деякі громадські організації та політичні партії України є "п'ятими колонами" міжнародних транснаціональних корпорацій. Про це заявив народний депутат від Партії регіонів Вадим Колесніченко.

За його словами, сьогодні в умовах запеклої боротьби за ринки збуту, за політичний вплив у світі, деякі держави активно використовують різні громадські організації в інших країнах для лобіювання своїх національних інтересів.

При цьому він підкреслив, що в такому випадку подібні громадські організації стають своєрідними "п'ятими колонами" у своїх власних країнах.

"За подачки у вигляді "грантів" або зарплат, які часто виплачують у "конвертах", не особливо обтяжені мораллю громадяни готові торгувати своєю батьківщиною як оптом, так і в роздріб", - підкреслив Колесніченко.

Він також зазначив, що є чимало прикладів втручання одних держав у внутрішні справи інших з метою "розгойдати" ситуацію і прибрати з влади тих, хто намагається проводити незалежну політику.

"До цих деструктивних дій підключаються і заздалегідь підгодовані партії, фонди, комітети. Використовуючи безпрограшну демократичну риторику, проводиться дискредитація законної влади, її керівників, у суспільство вкидаються чутки, які не відповідають дійсності", - підкреслив він.

Народний депутат зазначив, що "кольорові" революції, що відбулися у ряді країн пострадянського простору, є яскравим прикладом використання маніпулятивних технологій для приведення до влади своїх ставлеників.

"Найцікавіше, що практично у всіх них засвітилися і одні й ті ж Фонди і Комітети "по демократичним перетворенням", - зазначив політик.

На думку Колесніченка, Україна опинилася на перетині інтересів ключових гравців світової геополітики, чим скористалися окремі політичні сили, які заради того, щоб дорватися до влади, готові виставити країну на аукціон.

Нагадаємо, напередодні інший регіонал Олександр Єфремов заявив, що відомий американський мільярдер Джордж Сорос фінансує "північноафриканський сценарій в Україні".

У той же час, ряд експертів висловили думку, що за цією заявою стоять російські спецслужби.

Читайте також:

Регіонал: "податковий Майдан" спонсорували Сорос і Березовський

ПР: Україну чекає доля Лівії і Тунісу, кошти на революцію вже виділено

Азаров поріднить "регіоналів" з комуністами Китаю

Партія регіонів: візит Путіна в Київ – свято для всього людства

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: