У Партії регіонів вважають Львів історично "червоним" містом

Регіонали підтримали ініціативу комуністів та проросійських організацій приїхати на 22 червня до Львова з червоними прапорами.

У Партії регіонів нагадали, що історично червоний прапор не чужий для Львова, і його у місті вивішували неодноразово. Заява прозвучала на тлі скандалу навколо святкування Дня Перемоги у Львові, яке обернулося спаленням Прапорів Перемоги і масовими сутичками.

"У 1848 році місто Львів був повністю вкритий барикадами, на яких майоріли червоні прапори. У 30-ті роки минулого сторіччя на сході Галичини (тоді вона ще була у складі Польщі) відбувалися масові маніфестації також з червоними прапорами", - розповів народний депутат від Партії регіонів Ярослав Сухий.

"У 1936 році антифашистський конгрес діячів культури на чолі з Вандою Василевською також проводив свої заходи якраз під прапорами червоного кольору", - додав він.

Регіонал висловив підтримку ініціативі комуністичних та інших організацій провести у Львові низку заходів, пов'язаних з початком Великої Вітчизняної війни 22 червня.

"Я підтримую ініціативу українських громадян відсвяткувати 22 червня 2011 у зв'язку зі сімдесятиріччям початку страшної, кровопролитною і трагічної війни", - зазначив Сухий.

"Наші громадяни мають право на свободу пересування по всій Україні. Тому в цей день вони мають повне право приїхати до Львова", - зауважив він.

Як повідомлялося, депутат Верховної ради від КПУ Євген Царьков заявив, що 22 червня у Львові пройдуть ще більш масштабні заходи з використанням червоних прапорів, ніж були 9 травня.

Нагадаємо, на День Перемоги у Львові сталася низка масових сутичок між українськими націоналістами (членами ВО "Свобода") та представниками партій КПУ, "Батьківщина", "Русское единство" і ветеранами, в яких постраждали 14 людей. 

Держдума Росії закликала українську владу вжити заходів щодо організаторів провокацій у Львові, назвавши це "екстремістськими проявами".

Читайте також:

Українські та російські комуністи 22 червня з червоними прапорами вирушать до Львова

Специально для россиян о ситуации во Львове 9 мая

Жириновський: приєднання Західної України до СРСР було помилкою

У Львові затримані 9 людей за зривання з перехожих георгіївських стрічок

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: