У Партії регіонів вважають, що Україна становить для Росії більшу небезпеку

"Регіонали" переконують, що жодної загрози для України російський флот в Криму не становить, а Київ - більш небезпечний для Москви щодо впливу на неї.

У Партії регіонів вважають, що Україна становить для Росії більшу небезпеку, ніж навпаки.

Зокрема, народний депутат-"регіонал" Володимир Зубанов висловив думку, що Україна може показати Росії, що можна обходитися без диктатури.

"Україна має для Росії більшу небезпеку щодо впливу на неї. Бо якщо у нас будуть реформи нормальні, якщо у нас буде покращуватись життя і ми покажемо слов’янському світу (бо Росія - це слов’янський світ), що можна обходитись без диктатури, мати опозицію, ЗМІ вільні, і досягати успіху, я не знаю, що буде з громадською думкою в Росії", - зазначив Зубанов.

На його думку, саме з цього боку Україна для Росії становить більшу загрозу, ніж "гіпотетично" російський флот у Криму загрожує Україні.

"Якщо ми будемо нормальною державою консолідованою, яка там загроза? Ви знаєте, скільки там кораблів взагалі? Сім кораблів", - заявив парламентарій.

Зубанов висловився за пришвидшення демаркації кодонів з Росією. "Наступне питання складне - це демаркація кордонів. У нас же немає з Росією зараз кордонів. Якщо ми хочемо рухатися до Європи, в безвізовий режим, у спільний простір економічний, то цього не буде, якщо у нас не буде визначених кордонів, які проголошені у Верховній раді, потім ратифіковані Держдумою Росії. Якщо Росія просто так погодиться, щоб нам Керченську протоку віддати, інші території… Україна тут більше зацікавлена в цьому питанні", – зауважив він.

Нагадаємо, президенти Віктор Янукович і Дмитро Мєдвєдєв 21 квітня у Харкові підписали міждержавну угоду про продовження терміну перебування Чорноморського флоту Росії на території України на 25 років. Це викликало значні протести опозиції, яка намагалася зірвати ратифікацію угоди в парламенті за допомогою яєць та димових шашок. За словами лідера БЮТ Юлії Тимошенко, "наразі здійснюється масштабний план ліквідації незалежної держави Україна".

Читайте також:

Мєдвєдєв доручив підготувати план розвитку бази ЧФ РФ у Севастополі

Тимошенко встановила діагноз "пластиліновому" Януковичу - "деменція"

Янукович звернувся до народу з приводу ЧФ: діалог з великим сусідом відновлено

ВР залишила російський флот у Криму ще на 25 років

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: