У партії Саакашвілі звинуватили поліцію у синхронній роботі із "тітушками"

Прибуття Саакашвілі до пункту пропуску очікується вже о 13.00.

У партії Міхеіла Саакашвілі "Рух нових сил" звинуватили поліцію у синхронній роботі із "тітушками" на пункті пропуску "Краковець", що на кордоні з Польщею.

Про це йдеться у повідомленні партії.

Наразі у таборі партії біля "Краковця" перебуває понад 1000 людей і 300 наметів.

За словами Ігоря Тополі, тітушки, які також прибули до ПП, імовірно, були й на Антимайдані під час Революції Гідності.

Представники партії повідомили, що "представники Національної поліції працюють синхронно з "тітушками", яких привезли у 6 автобусах в Краковець, щоб залякати активістів".

Вони зазначили, що тітушок найняли за 500-800 гривень в день і жоден з них не має паспорта, люди зі спортивною зовнішністю, декотрі з них судимі, мають при собі холодну зброю.

На місце подій також прибуло декілька автобусів зі поліцейськими.

Згідно із повідомленням, декілька автобусів готуються виїхати в бік Польщі, щоб безпосередньо зустріти Саакашвілі.

До нас намагались прорватися тітушки, але ми їх не пустили! Їх взяла у кільце поліція. Ми не допустимо жодних провокацій!

Опубликовано РУХ НОВИХ СИЛ 10 сентября 2017 г.

Нагадаємо, в очікуванні приїзду до України екс-голови Одеської облдержадміністрації та колишнього президента Грузії Михеїла Саакашвілі, якого позбавили громадянства України, на пункті пропуску через кордон "Краковець" зібралися сотні активістів. Політик анонсував, що перетне польсько-український кордон у неділю, 10 вересня. 

Частина з них вирушила колоною з Києва. Правоохоронці затримали колону у ніч проти 9 вересня – на території Київської області. У "Штабі блокади" повідомили, що автоматники не давали вийти з автівок, нібито незаконно вимагали провести обшук машин і людей. Ухвали суду у спецназу не було, як зазначили активісти. Уранці 9 вересня поліцейські на Житомирщині вдруге затримали колону, яка прямує до Краковця зустрічати екс-главу Одеської ОДА Міхеіла Саакашвілі.

Між іншим, того ж дня у партії Саакашвілі заявили про те, що на кордон з Польщею до КПП "Краківець" прибули автобуси з молодиками спортивної зовнішності

Позбавили громадянства Саакашвілі наприкінці липня, коли він був за межами України. Сам політик пообіцяв повернутися 10 вересня.

ВідеоСаакашвілі заявив, що має кілька легальних шляхів для перетнути кордону України

Залиште свій коментар